Byt

Chcete prodat byt či dům? Jděte na to jednoduše!

nemovitost
pixabay.com

Dostali jste se do situace, ve které potřebujete prodat nemovitost? Například jste zdědili byt po zesnulé babičce, který ale nevyužijete a tak zvažujete jeho prodej? V tom si případě ještě předtím, než začnete na internet sázet jeden inzerát za druhým, přečtěte náš dnešní článek. Divili byste se, kolik lidí se pustí do prodeje nemovitosti na vlastní pěst a následně svého rozhodnutí lituje.

Je rozumné prodávat nemovitost sám?

Když chceme něco prodat, není nic jednoduššího, nežli umístit inzerát na internet, na kterém v dnešní době seženete úplně všechno. Jenže je velký rozdíl v tom, jestli chcete prodat nevyužité jízdní kolo za pár stovek, nebo nevyužívaný byt za několik set tisíc. I když si většina lidí myslí, že prodat byt či dům není o nic složitější, nežli prodat cokoli jiného, záhy přijdou na to, že to až taková legrace není.

Výhody realitní kanceláře

K prodeji nemovitostí, ať už bytů nebo domů, lze využít služeb realitní kanceláře. Realitní kancelář je v tomto případě vítaný parťák, se kterým celý proces proběhne hladce a bez větších starostí, které by padaly na hlavu prodávajícího. Představíme vám největší výhody spolupráce s realitní kanceláří, výsledný obrázek si pak musíte udělat sami.

1.    Minimum starostí

Pokud se rozhodnete oslovit realitní kancelář, budete mít s prodejem nemovitosti jen minimální starosti. Realitka za vás připraví fotografie, vytvoří inzeráty na internetu, postará se o prohlídky s potencionálními zájemci a vyřeší i případné smlouvy, pokud by došlo k prodeji. Vy s tím máte jen minimum práce a starostí, což je určitě fajn.

2.    Žádné riziko

Prodej s realitní kanceláří je jistota pro obě strany. Nemůže se stát, že by zájemce zaplatil a prodejce pak nemovitost neprodal, nebo naopak se nestane, že by zájemce neposlal peníze. Zkrátka díky realitní kanceláři jste chráněni, takže se nemusíte bát, že byste naletěli podvodníkům.

 

 

To Top