Komerční sdělení

Dostupné SUV, které vás zajisté nenechá na holičkách. To je nový Opel Crossland X!

www.pixabay.com

V posledních letech se stávají vozy kategorie SUV stále dostupnější i lidem, kteří by jinak do kategorie SUV finance nikdy neinvestovali. Dnes se s cenou pod půl milionu korun dostaneme k vozu této kategorie, aniž bychom na něm pociťovali, jak moc automobilka šetřila.

Jedním ze zástupců těchto levných, ale přesto kvalitních SUV, je rovněž i Opel Crossland ve verzi X, který můžete získat už pod půl milionu korun. Vyplatí se ale do něj investovat? To vám prozradíme v dnešním článku!

Druhý v žebříčku prodejnosti Opel

Je až neuvěřitelné, jak rychle si dokázal Opel Crossland vydobýt u fanoušků důvěru a respekt. Nejen tovární, ale také ojeté a především skladové vozy Opel Crossland jsou velice oblíbeným sortimentem, který dokázal tento parádní vůz vynést na druhé místo v prodeji značky Opel. A to je opravdu velký úspěch vzhledem k tomu, že mu v cestě stojí takové modely jako je Opel Astra, Corsa či Insignia.

Pohodlný interiér včetně palubního počítače

Na interiéru se rozhodně nijak nešetřilo. Pohodlí v něm budete mít dostatek především díky kvalitním sedačkám s vyhříváním a díky velkému nákladovému prostoru. Zpracování v kvalitní kůži je navíc excelentní. Před vámi bude přitom celou jízdu ležet palubní deska, která je dokonce osazená palubním počítačem. V SUV žádná novinka, ale pod půl milionu se s ním rozhodně nepočítá.

Největšího zlepšení dostál podvozek

První verze Crossland ale měly svojí velkou neplechu. Tou byl dost živý podvozek, který dokázal znepříjemnit jízdu. Novější verze si s tím ale dokázala poradit. Většina stížností, které se tak točí kolem nestabilního podvozku a hlučného běhu je tak minulostí. Dá se tak s radostí říct, že nová verze Opel Crossland X, dokázala úspěšně složit reparát!

To Top