Byt

I pronajatý byt můžete změnit v útulné hnízdečko

bytový interiér
pixabay.com

Pokud bydlíte v pronajatém bytě, pak nejspíš sami nejlépe víte, že nejenže by se majiteli nemusela líbit vaše nová výmalba, ale člověku se do „cizího“ ani nechce příliš investovat. Jenže to, jak bydlíme, nás z velké části ovlivňuje.

Doma by se měl člověk cítit příjemně, útulně a měl by se těšit. Jestliže vás však v novém bytě něco irituje, je potřeba to změnit. Pokud možno nenásilně a levně. S tím pomohou moderní tapety na stěnu. Ty se většinou umísťují pouze na jednu stěnu, nevyjdou finančně tak nákladně, jako rekonstrukce a výmalba celého pokoje. Odstranit pak při stěhování z jedné stěny tapetu nebude takový problém.

Moderní nálepky na stěnu

To se samozřejmě vyplatí za předpokladu, že budete v bytě bydlet delší čas. Jiným, méně náročným řešením jsou moderní nálepky na stěnu, které se lehce aplikují a lehce sundávají. Navíc tolik nezatíží vaši peněženku. U tapet můžete vybírat dle umístění: kuchyně, ložnice, obývák z pestré nabídky témat. V kuchyni může jít o jídlo, v obýváku kytka či město, v ložnici příroda. To už záleží pouze na vás.

Pamatujte však, že tapetu by neměl překrývat nábytek. Tudíž je vhodná tam, kde krásně vynikne. U nálepek je rovněž možné vybírat z různých témat. Nápis u dveří v předsíni, hrníček s kávou u kuchyňského stolu, víno v obýváku, nápis sladké sny v ložnici apod.

Nálepky nejen na stěnu

Nálepky nemusíte umisťovat pouze na stěnu. Mohou se nalepit na jakýkoliv hladký a předem očištěný povrch. Takže i na nábytek nebo dveře. Díky nálepkám můžete zamaskovat i kosmetické vady na nábytku, dveřích či stěně. Některým majitelům nevadí, když si byt upravíte, ale některých je potřeba ptát se i na možnost pověsit obraz. Díky nálepkám vám tato starost odpadne.

To Top