Bydlení

Lokální nebo celostátní dodavatel elektřiny?

Váháte, zda je lepší volbou pro dodávku elektřiny či plynu velký, celostátní dodavatel nebo lokální společnost? Chcete se lépe orientovat v nabídkách různých dodavatelů či poskytovatelů energií? Pak vám pomůžeme si v těchto otázkách udělat jasno.

Jak vybrat dodavatele elektřiny?

V dnešní době se lidé dívají především na ceny nejrůznějšího sortimentu a služeb. A není tomu jinak ani u dodavatelů elektřiny. Hlavními kritérii, kterými se můžete řídit, jsou například individuální přístup, možnost uzavření smlouvy na dobu neurčitou, žádné skryté poplatky, kvalitní zákaznický přístup a servis a jistě i cenová nabídka. V případě lokálního dodavatele energií máme zaručeno, že firma a její zástupci budou k nám mít blíž, a to nejen díky vzdálenosti, ale i vstřícnosti. Mohou se lépe věnovat jednotlivým zákazníkům a vyhovět tak jeho potřebám a možnostem.

Jste z ústeckého kraje a znáte místní dodavatele elektřiny?

Jedním z kvalitních, lokálních dodavatelů elektřiny a plynu v ústeckém kraji je firma ELIMON. Zakládá si na vstřícném přístupu k zákazníkovi a individuálním řešení. Bydlíte v Ústí nad Labem nebo jeho okolí? ELIMON může být váš dodavatel elektřiny Ústí nad Labem. Jste z Teplic či okolních obcí? Pak volte ELIMON, je to váš dodavatel elektřiny Teplice. Žijete v Mostě nebo v jeho blízkosti? ELIMON je pro vás vhodný lokální dodavatel elektřiny Most. Je vaším bydlištěm Chomutov či okolí Chomutova? Vyberte si firmu ELIMON, je to pro vás ideální dodavatel elektřiny Chomutov.

Mohu přejít k jinému dodavateli elektřiny?

Jste domácnost nebo firma a už se vám nadále nevyplácí zůstávat u vašeho dosavadního dodavatele elektřiny? Můžete od smlouvy odstoupit a vybrat si jiného dodavatele elektřiny, který je vstřícnější s individuálním přístupem a s nižšími cenami. Odstoupení však nemusí být vždy snadný proces. Společnost ELIMON za vás zařídí veškeré náležitosti spojené se změnou dodavatele elektřiny, plně se tedy na ni můžete spolehnout i v této záležitosti.

Seznamte se s dodavatelem elektřiny a plynu, který vám dodá svěží energii, společností ELIMON.

To Top