Dům

Moderní pohony bran mají zelenou

brána
pixabay.com

Brána je nedílnou součástí mnohých objektů, jak těch rodinných, bytových, tak komerčních a průmyslových. Kvalitní brána je základem libovolného vjezdu na pozemek. Jen málokomu se však chce poměrně rozměrný kus „oplocení“ otevírat svépomocí, ať už jde o klasické brány nebo ty posuvné. Dnešní doba směřuje k trochu jiným cílům, než je ruční otevírání.

Jsou to moderní pohony bran, o kterých se zmíníme blíže.

Výhody elektrických pohonů bran

Prvním nesporným kladem bude dozajista fakt, že bránu s elektrickým pohonem otevřete s pomocí dálkového ovladače. Tím ušetříte své fyzické síly a mimo jiné nemusíte vystupovat z vozidla ani v okamžiku, kdy je venku nevlídné počasí.

Moderní pohony bran jsou určeny pro klasické i intenzivní používání, takže na své si přijde doopravdy každý. Značkové výrobky navíc disponují řadou příjemných vlastností a parametrů.

  • Elektrický omezovač hnacího momentu
  • Možnost použití záložní baterie
  • Řada bezpečnostních čidel
  • Zpomalený rozjezd a dojezd
  • Funkce automatického zavírání a jiné

Sekční brány s elektrickým pohonem

Jestliže vás přednosti elektrických motorů zaujaly, určitě si kladete otázku, s jakým typem brány tento moderní výdobytek vlastně spojit? Ideální a prověřenou volbou je sekční brána neboli teleskopická, se kterou se pojí řada kladů. Otevření za poloviční čas, bezproblémový a bezúdržbový chod, možnost otevření jen poloviny brány a mnohé další věci.

Takové jsou sekční brány, v jejichž případě jsou použity moderní pohony bran. Kombinace, jež se vám jednoduše vyplatí. Navíc vy budete těmi, kdo rozhodne o celkovém vzhledovém vyhotovení tohoto prvku. Vy si určíte, jaké budou výplatně, rozměry a ostatní parametry. Tak neváhejte a nechte si něco podobného vyrobit na míru. Investice do kvalitních produktů se rozhodně vyplatí a velice brzy navrátí.

To Top