Nezařazené

Nádrže na naftu: Co byste o nich měli vědět?

nafta
pixabay.com

Řešíte, ať už doma nebo v práci uskladnění nafty? Pak jste již jistě slyšeli o nádržích na naftu. Jedná se o nádoby, které slouží ke snadné manipulaci a samozřejmě i bezproblémovému uskladnění. Jak takovou nádrž vybrat, kde jí pořídit a na co si dát pozor? To vše se dozvíte v našem článku, když budete pokračovat ve čtení.

Velikost nádrže

Když se rozhodnete pro pořízení nádrží na naftu, nejednejte ukvapeně a vše si řádně promyslete. Pak byste mohli, zjistit, že se vám do nádrže nevejde tolik nafty, kolik byste potřebovali nebo že vám samotná nádrž nepůjde umístit tam, kam ji máte v plánu umístit. Nádrží na naftu naleznete na trhu skutečně velké množství od velikostí objemů o několik stovek litrů až po tisíce.

Typy nádrží

Dále můžete vybírat i z jednoplášťových a dvouplášťových nádrží. Pokud potřebujete uskladnit i jiné látky než je nafta, na trhu najdete celé řady nádrží na různé chemikálie, topný olej, hnojiva nebo dešťovou vodu.

Výrobce

Co se týká výrobce, i těch je samo sebou několik. Co by mělo rozhodovat? Rozhodně stojí za to mrknout na zkušenosti jiných zákazníků. Jistě si od daného výrobce někdo pořídil nádrž již před vámi. Zajímejte se o praxi. Přeci jen je jasné, že výrobce, který se pohybuje na trhu desítky let, bude mít více zkušeností, než výrobce, který je na trhu nově. My osobně můžeme doporučit výrobce Kingspan, který má letitou praxi a na trhu je známý kvalitními nádržemi. Tento výrobce nabízí exkluzivní výběr dvouplášťových i jednoplášťových nádrží na naftu. Ale nejen na ni, v nabídce najdete i zásobníky na písek a sůl, záchytné vany, palety pro chemikálie, nádrže na užitkovou vodu, na použitý a topný olej, chemikálie a mnoho dalšího. Vsaďte také na kvalitu a zkušenosti.

To Top