Dům

Ocelové profily mají široké uplatnění

pixabay.com

Ocel je všestranným a dlouhodobě využívaným materiálem, který nachází široké uplatnění v mnoha oblastech. Jde o jeden z velice oblíbených stavebních prvků, v jehož prospěch hovoří především pevnost, bytelnost a stabilita. Právě z tohoto důvodu můžete narazit na ocel v rámci mostních konstrukcí, při výstavbě výškových budov, ale také u rodinných domů a menších staveb, jakými jsou například zahradní domky a podobně.

Ocelové profily neboli ocelové nosníky jsou vytvářeny v odlišných tvarech a velikostech tak, aby si byl schopen vybrat naprosto každý zákazník. A jaké ocelové profily můžete v dnešní době získat?

Tyče odlišného průřezu

Pod pojmem ocelové nosníky si můžete představit tyče odlišných průřezů. Mezi ty nejvyužívanější se řadí rozhodně tyče průřezu I, IPE, U, UPE, ale také tyče průřezu HEA a HEB. Všechny tyto produkty vznikají jedinou osvědčenou metodou, a tou je válcování za tepla.

Ocelové profily díky tomu získají požadované vlastnosti i se zaručenou svařitelností. To znamená, že s takovými ocelovými produkty budete schopni velice snadno pracovat a tvořit z nich konstrukce šité doslova na míru.

Je pochopitelné, že jednotlivé výrobky se od sebe liší i jmenovitými rozměry a celkovou hmotností. Výsledná délka ocelového profilu se pak nemusí rovnat standardní délce, ale v případě volby toho správného dodavatele půjde o individuální rozměr na zakázku. To vše pochopitelně v kombinaci s odpovídajícími normami ČSN, jež jsou zárukou patřičné kvality.

Špičkové ocelové profily

Investujte do prvotřídních ocelových profilů, které vám dávají neomezené možnosti při stavbě čehokoliv. Obracejte se v případě kovových výrobků jen na profesionály na slovo vzaté, s nimiž se pojí nadstandardní kvalita v kombinaci s výbornou cenou. Řešení šité na míru, od něhož můžete očekávat odpovídající dlouhověkost.

To Top