Bydlení

Oslavte příchod jara novými bytovými doplňky

Bytové doplňky
pixabay.com

Také milujete jaro? Tohle období plné barev a dobré nálady? Konečně jsme po dlouhé zimě oslavili první jarní den, máme za sebou i první teplotní rekordy a začínáme se těšit na dny zahalené do slunečních paprsků. S příchodem jara přichází ruku v ruce i nepsaná povinnost obměnit šatník, ale zároveň je to ideální příležitost k tomu, abyste nechali rozkvést i vaše bydlení. Pořízením nových bytových doplňků tak rozhodně nemůžete nic ztratit – ba naopak jedině získat!

I drobnosti vám zvednou náladu

Věřte nebo ne, ale i zdánlivé maličkosti vám mohou zvednout náladu. Zkuste to třeba s novým přehozem přes sedací soupravu v obýváku. Možná vaše stávající sedačka má svá nejlepší léta za sebou a chybí jí krásné barvy. Přehodíte-li přes ni stylovou deku nebo zajímavý přehoz, rázem získá nový šmrnc. Deka se vám může hodit ve chvílích, kdy se budete dívat na oblíbený pořad v televizi, a přepadne vás chlad.

Pusťte si jaro domů

Také se někdy zasníte, když se podíváte z okna a vidíte, jak se sluneční paprsky odráží od stromů, na nichž pučí první pupeny? Se zájmem sledujete trávu, která se sněží zazelenat a na květiny, které se chtějí prosadit? Tak proč si jaro nepustit domů – a to jak jinak, nežli oknem? Papírová dekorace v podobě motýla pozve jako k vám domů. A kde ji seženete? V eshopu kidscool.cz, kde mimo jiné najdete celou řadu drobných bytových dekorací a doplňků.

Stolování s vůní jara

První jarní dny nás lákají k času strávenému venku. Mnozí z vás možná již využili příležitosti a o teplém víkendu poobědvali na zahradě. A vlastně proč ne, vždyť i stolování může vonět jarem! Stačí si k tomu pořídit ty správné pomůcky, například v podobě veselých ubrusů. Z obyčejného jídla se tak rázem může stát honosná událost, která má úroveň.

To Top