Bydlení

Ovládejte zařízení vaší moderní domácnosti jednoduše pomocí mobilu

Mít nad zařízeními ve vaší domácnosti plnou kontrolu i na dálku, vám umožní univerzální dálkový ovladač, s jehož pomocí otevřete bránu, garážová vrata, závoru, elektronické zámky a další zařízení jednoduše z mobilního telefonu. Zjistěte, jak naprogramovat dálkový ovladač vrat tak, abyste ho mohli ovládat mobilní aplikací.

Dnešní moderní doba přináší možnost ovládat zařízení v domácnosti doslova odkudkoliv na světě, a to jednoduše z mobilní aplikace v telefonu. Jako správce zařízení máte možnost udělit přístup až 10 dalším osobám, přičemž máte k dispozici přehledná data o časech otevření a zavření. Šikovným údajem je také informace, jestli je brána momentálně otevřená či zavřená, což si můžete pro klid duše zkontrolovat třeba z práce. Informujte se, jak naprogramovat dálkový ovladač vrat krok za krokem.

Jednoduchá instalace krok za krokem

  1. Stažení aplikace a vytvoření účtu

Mobilní aplikace pro ovládání univerzálního dálkového ovladače přímo z vašeho telefonu je k dispozici ke stažení zdarma na Google Play či Apple Store. Po nainstalování aplikace je potřeba si založit účet zadáním telefonního čísla nebo e-mailové adresy a provést potvrzení kódem, který vám dorazí na vámi zadaný kontakt.

  1. Instalace univerzálního dálkového ovladače

Univerzální dálkový ovladač jednoduše instalujete zastrčením do elektrické zásuvky ve vzdálenosti 10 metrů od garážových vrat či brány, kterou chcete s jeho pomocí ovládat. Dejte si přitom pozor, aby byl přístroj v dosahu Wi-Fi signálu. Po provedení instalace kliknete v mobilní aplikaci na možnost „Přidat Wi-Fi ovladač“.

  1. Zkopírování signálů

Proveďte zkopírování signálů z vašich starých dálkových ovladačů.

  1. Instalace senzoru

Následně instalujte senzor na garážová vrata či bránu pomocí přiložených pásek a v mobilní aplikaci zvolte možnost „Přidat senzor“.

  1. Pohodlné ovládání

Sdílejte přístup k dálkovému ovládání zařízení s členy vaší rodiny, přičemž můžete zvolit až 10 dalších uživatelů.

To Top