Dům

Peugeot Traveller, aneb speciální požadavky potřebují speciální řešení

Společnost Peugeot můžeme znát pod desítkami a desítkami různých názvů, které vesměs vedou vozy Peugeot jako jednu z historicky nejúspěšnějších značek razících cestu osobní dopravy. I dnes to není jinak a vozy Peugeot jsou stále považovány za zlatou střední cestu mezi dostupností a luxusem osobní dopravy. 

Peugeot Traveller je ale o hodně jiný. Pochopitelně je to zřetelné už na první pohled, jedná se totiž o dodávku, která ještě spadá do klasické řidičské licence. Jenže Traveller dokáže být specifičtější, než se může na první pohled zdát.

Oblíbený u řemeslníků, sportovních týmů i nadšených cestovatelů

Oblíbenost. To je jednou z věcí, kterými se může Peugeot Traveller chlubit opravdu nejvíc. Ačkoliv je na trhu celá řada vozů standardu dodávek nebo minibusů, tak je mezi nimi Traveller specifický tím, že dokáže víceméně bezproblémově naplnit účely obou dvou do posledního detailu. 

Základním parametrem, který u něj můžete proti ostatním vyzdvihnout je především pohodlí. A to nijak obyčejné. Sedačky jsou hodně hluboké, jemné a ačkoliv se jedná o vůz, který je schopný pojmout až osm osob v plném vybavení, tak mají všichni cestující dostatek místa pro sebe. Hlavní výhodou Travelleru je jeho ohromná variabilita. Podle počtu cestujících můžete dynamicky zvětšovat, zmenšovat a měnit velikost úložného prostoru. 

Oblíbenost, na kterou nemusíte čekat

Pokud byste chtěli zakoupit nový Peugeot Traveller, tak vás to může stát poměrně dlouhé čekání. Výroba Travelleru patří mezi jednu z těch delších a v současnosti situaci komplikuje i nedostatek čipů. Naštěstí skladové vozy Peugeot jsou k dispozici u četných dealerů víceméně okamžitě, takže pokud vás dokázal Traveller oslovit natolik, že jste jednoznačně rozhodnuti pro jeho koupi. Máte jedinečnou příležitost si splnit sen prakticky okamžitě.

To Top