Nezařazené

Plánujete stavět? Půjčte si stavební techniku od profesionálů

Rozhodli jste se postavit si rodinný dům, chatu nebo chalupu svépomocí? V tom případě se neobejdete bez stavební techniky a profesionálního náčiní. Jaká technika by se vám mohla hodit a kde si ji můžete případně zapůjčit? To se dozvíte na následujících řádcích.

Základem každé stavby je vibrační deska. Půjčovna vám ušetří čas i peníze

Ať stavíte dům nebo například garáž, neobejdete se bez vibrační desky. Podklad je totiž nutné zhutnit. Pokud potřebujete nejprve zbourat stávající stavbu, hodit se vám bude bourací a vrtací technika, mezi tu spadá například ruční hydraulické nebo ruční elektrické kladivo, případně hydraulické bourací kladivo.

Řezací technika je taktéž důležitá. Stolní pily, podlahové pily či rozbrušovací pila jsou při každé stavbě neopomenutelným nářadím. Pronájem stavebních strojů a nářadí vám v lecčems usnadní práci. Je však důležité sáhnout po kvalitním vybavení.

Půjčit nebo koupit?

Existuje i možnost, že si stavební techniku a další zařízení koupíte, a to třeba v bazarové podobě. Jedním ze spolehlivých dodavatelů techniky a nářadí je společnost ISERMAT, která se zabývá jak pronájmem, tak prodejem zařízení a zároveň pod ni spadá i bazar stavební techniky.

Půjčit si můžete kromě již zmíněné techniky a nářadí taktéž například manipulační techniku, elektrocentrály, pracovní plošiny, dampry, minirypadla, nakladače či čerpadla. Kromě toho vám firma dodá i staveništní buňky, kontejnery nebo WC kabiny. Prodejní střediska společnosti ISERMAT si pro své zákazníky připravila široký výběr nástrojů, výrobků i zařízení nezbytných pro každou stavbu.

Půjčit si nebo zakoupit techniku může soukromá osoba, když staví svépomocí, ale i menší či větší firmy, které ve stavebnictví podnikají. Spolehnout se mohou na profesionální služby, kvalitní stroje a odborné rady.

To Top