Dům

Pohony bran BFT vám ulehčí čas i práci

pohon bran
pixabay.com

Zná to bezpochyby každý majitel nemovitosti disponující mechanickou bránou či vraty. Příjezd a odjezd z pozemku je vždy spojen s jistou fyzickou námahou a někdy i s drobnou časovou ztrátou. Nemluvě o deštivém počasí, kdy jste nuceni opouštět prostory vozu a bojovat s odsouváním vrat.

Takové neduhy však velice efektivně řeší pohony bran BFT. Jde o automatické pohony napájené prostřednictvím elektrické energie, které dokáží s pomocí toho správného signálu provést všechnu náročnou práci za vás.

Pohony bran špičkové kvality

V tomto případě nejde o žádný univerzální produkt, nýbrž pohony brán BFT navržený přesně na míru. Každý ostatně disponuje jinými vraty z pohledu velikosti, váhy a situování. Tomu by měly být uzpůsobeny také samotné pohony, jež musí fungovat za všech okolností.

Pohony bran BFT slouží primárně pro intenzivní provozy, z čehož jasně vyplývá, že s přehledem zvládnou i náročnější zatížení. Motory tohoto typu si k nemovitosti nemusíte pořídit jen v základní výbavě. Nabízí se vám možnost získat velice funkční doplněk se vším všudy.

  • Záložní zdroj energie
  • Mikrovlnné ovládání do automobilu
  • Dálkové ovládání ve formě klíčenky

Pohony bran BFT, to je preciznost výroby na míru, o níž není třeba v jakémkoliv směru pochybovat. Kromě patřičné rychlosti otevírání a zavírání, zpomaleného rozjedu a dojezdu, hliníkového šasi a integrované řídící jednotky oceníte i další přídavné věci.

Mezi ně rozhodně patří bezpečnostní čidla, která mimochodem již při výrobě prochází důkladným testováním, aby bylo zamezeno jakémukoliv zranění nebo poškození cizí věci. Pohony bran BFT odpovídají všem příslušným normám a jsou schopny rozpohybovat brány do velikosti až 6 metrů.

Ulehčete si čas a práci při otevírání a zavírání. Docilte té nejlepší funkčnosti ve spojení s dostatečnou bezpečností.

To Top