Dům

Posuvné brány – nejjednodušší způsob otevírání

vjezd
pixabay.com

Spousta majitelů nemovitostí libovolného typu řeší obvykle vhodné uzavření příjezdové cesty na vlastní pozemek. K tomu samozřejmě primárně slouží brány nejrůznějšího typu. Prvky, jež se stávají překážkou pro nepovolané osoby a zároveň musí tvořit i reprezentativní část exteriéru. Ideálně, když korespondují s okolním oplocením a jinými částmi domu či komerčních prostor.

Jestliže v tomto směru přemýšlíte nad tím, jaký produkt nejlépe umístit do vybraných prostor, přinášíme vám malou inspiraci. Tou jsou posuvné brány, jejichž název mnohé prozrazuje. Jejich pohyb je totiž zajištěn posunutímk jedné nebo druhé straně. Nejde tedy o klasické otevírací brány do prostoru. Z toho jednoznačně vyplývá první klad, a tím je úspora místa. Pokud mají brány kamkoliv zajed, není co řešit.

Proč zvolit posuvné brány?

Jediným důvodem samozřejmě nebude jen zmiňovaná úspora místa pro otevírání a zavírání. Velice brzy si zvyknete také na pohodlí při pohybu brány. Ta totiž jezdí ve speciální kolejnici, takže si s tímto úkonem bez sebemenšího problému poradí i méně zdatní jedinci.

U posuvné brány navíc můžete volit z doplňkového příslušenství, k němuž patří například elektrický pohon. Ten vyřeší jakékoliv otevírání a zavírání za vás. Stačí stisknout dálkový ovladač a máte po starostech. Do objektu se pak dostanete suchou nohou i za nevlídného počasí, protože nemusíte vystupovat z auta.

Brány tohoto typu jsou ryze individuální záležitostí a řada firem je vyrábí přímo na míru zákazníka. To znamená, že do nejmenšího detailu rozhodujete i o tom, jak takový produkt vlastně bude vypadat. Může se jednat o kované brány, ale také ty s nejrůznějšími výplněmi, kam patří nejčastěji plast, kov a dřevo. Podlehněte kouzlu posuvných bran a budete maximálně spokojeni. O tom nemějte pochyb.

To Top