Byt

Proměňte svou ledničku s magnetickou fólií

kuchyně
pixabay.com

Chcete elegantně, levně a jednoduše oživit interiér vašeho bytu či rodinného domu? Pokud ano, výbornou volbu představuje samolepící fólie na ledničku. Právě ona umí dodat úplně jinou dimenzi vzhledu jakékoli ledničce, a to jak nerezové, tak i tradiční bílé. V každém případě lze vybírat ze spousty motivů, které vypadají svěže, vkusně a dokážou na první pohled zaujmout. Pokud stále váháte, třeba se inspirujete v následujících řádcích. Na jednotlivé motivy se totiž podíváme poněkud podrobněji.

Pohyb v mnoha variacích

Svět je neustále v pohybu a lidé samozřejmě také. Moderní magnetické fólie na ledničku ho dokážou znázornit hodně poutavě. Velmi oblíbené jsou především sportovní klání, která jsou plná hýbajících se sportovců. Mnohdy postačí pouhé sportovní symboly. Na mysli máme například detail fotbalového míče. Zajímavě a mysticky vypadají i šachové figurky značící rozehranou partii, jež může dopadnout fakticky jakkoli. Domyslet si konec můžete sami při pohledu na dveře ledničky.

Květiny, krajina, příroda

Pohled na jakékoli přírodní scenérie byl, je a bude vždy maximálně fascinující. Vždyť třeba takové květiny obklopují člověka, co svět světem stojí. Když některou ženě muž koupí, stoprocentně se jí zavděčí. Nebojte se ani větších samolepek, které znázorňují krajinu. Třeba takové horské velikány vypadají náramně. To samé platí ale i o úrodných polích, jež pouze čekají na sklizeň. Za zmínku stojí i les a nedotčená příroda včetně mnohých zvířat, která v lesním společenství žijí.

Feng Shui a živly

Milujete spíše mystiku a různá tajemství? Pak se nebojte živlů. Oheň či voda ve spoustě podob vypadají náramně. Ostatně mnohdy se s těmito motivy volí také samolepící fólie na dveře. Jestliže máte svůj interiér ve stylu Feng Shui, pak není od věci volit i takovéto samolepky na lednici.

To Top