Interiér

Spojte vaření s příjemným teplem domova

http://www.kkk-zlin.cz

Nezapomenutelné chvíle u babiček, které vařily na plotně a zároveň topily v kamnech, si vybaví určitě spousta z vás. Harmonická podívaná a velice osobní zážitek lze jenom stěží vymazat z mysli. Tato letitá vzpomínka na chalupářské prostředí však nemusí být natolik vzdálená.

Na současném trhu lze zakoupit sporáky obdobného typu. Ty nejenomže dokáží vytopit konkrétní místnost, ale zároveň jsou vybaveny plotnou, na níž lze připravovat pochutiny nejrůznějšího typu. To vše zahaleno v tradičním obalu s použitím novodobým kvalitních materiálů.

Sporáky s troubou na tuhá paliva

Obdivovatelé a milovníci tohoto typu přípravy jídla se jistě zaradují, jelikož výběr je v této oblasti poměrně bohatý. K oblíbeným produktům patří sporáky s výměníkem. Ty je množné napojit na topnou soustavu a vytápět s nimi zbývající místnosti v nemovitosti.

Pomyslnou „třešničkou na dortu“ je pak provedení s troubou, jež kromě vaření na plotně přináší i možnost pečení uvnitř.

Plnohodnotný kuchyňský spotřebič, jehož největší předností je právě ona zmiňovaná tradice. Vedle typicky vesnických stavení se může stát i nedílnou součástí moderní domácnosti.

Od sporáku k novodobé technice vytápění

Sporáky určitě mají své kouzlo, pakliže však dáváte zelenou vysoké účinnosti, ekonomickému provozu a minimální produkci popela, jsou jednoznačnou volbou peletová kamna. Spalování rychle obnovitelných zdrojů v podobě biomasy, to je model aktuálního trhu.

Provozně ekonomická peletová kamna jsou téměř bezúdržbová a pyšní se originálním vzhledem. Interiérový prvek s velice širokým užitím, jehož doplňkem může být i teplovodní výměník.

Nebojte se povznést teplo domova na daleko vyšší úroveň a okuste moderní topná zařízení současné doby. Vydejte se cestou ekologie, možnosti dálkového ovládání a zároveň klaďte důraz na odpovídající styl.

To Top