Dům

Usnadněte si otevírání a zavírání bran

Zdroj: pixabay.com

Vjezdové brány jsou nedílnou součástí mnohých objektů, ať už jde o ty komerční nebo rodinné. Pokud disponujete klasickou branou, jistě moc dobře víte, jak namáhavou a často i obtěžující činností je otevírání a zavírání tohoto prvku. Minimálně ráno, když jedete do práce a večer, když se vracíte.

Pokud vás tento proces nebaví, fyzicky vyčerpává a obtěžuje třeba při dešti, kdy musíte opustit vůz, volte daleko efektivnější a příjemnější řešení.

Pohony bran BFT

Investujte do elektrických motorů, které získávají na stále rostoucí popularitě. Vsaďte na normovaná zařízení, jejichž obsluha je velice snadná. Stačí, když stisknete tlačítko na dálkovém ovladači a otevírání a zavírání bran bude realizováno za vás, zcela automaticky.

Vliv na to mají spolehlivé pohony bran BFT. Ty lze pořídit v odlišných modelových variantách. Využít můžete jak modely pro intenzivní provoz, tak ty pro velmi intenzivní provoz. Navíc, s tímto pohonem nemusíte kupovat novou bránu, ale může vám být instalován k bráně stávající.

Dostatečně výkonné pohony bran BFT jsou spojeny s kvalitní řídící jednotkou obsahují řadu bezpečnostních čidel. Dále mohou být doplněny také o praktický maják. Vhod přijde například režim automatického zavírání po určité době, ale i zpomalený rozjezd a dojezd.

Pohony bran BFT jsou zkrátka prověřeným sortimentem, s nímž bude opouštění vašeho pozemku daleko příjemnější záležitostí nežli doposud. Na dlouhé životnosti tohoto produktu se podepisuje hliníkové šasi motoru. Mnozí z vás ocení i možnost záložní baterie, takže o otevírání a zavírání bude postaráno v okamžiku, kdy vypadne proud.

Usnadněte si otevírání a zavírání bran, navíc, když jde o velice přijatelnou investici a nenáročnou montáž bez složitých stavebních úprav. V tomto směru se spoléhejte vždy na profesionálního dodavatele.

To Top