Byt

Vánoční výzdoba – v jakém stylu bude letos ta vaše?

pixabay.com

Vánočních ozdob a dekorací je na trhu široká nabídka. Díky tomu můžeme dokonale ozdobit nejen vánoční stromeček. Sladit do jednoho stylu můžeme také slavnostní tabuli, doplňky či balicí papír. Z jakých stylů můžete vybírat?

Klasický styl

Pokud se chystáte udělat dobrý dojem na své hosty, tradiční červenou nic nezkazíte. Buďte odvážní a nechte červenou vyniknout doplněním živými barvami, jako je například žlutá. Nezapomeňte na polštáře či závěsy.

Vintage styl

Vraťte se v čase o několik desítek let zpět a vytáhněte z půdy staré skleněné ozdoby. Stůl doplňte starožitnými příbory. Tento staromódní styl má jistě pro mnohé z nás své kouzlo.

Rustikální styl

Rustikální styl ve všech podobách vnáší do vaší domácnosti teplo a útulno.

Moderní

Moderní vánoční výzdoba se vyznačuje neutrálními barvami a geometrickým uspořádáním. Mnozí označují současný styl za neosobní a chladný.

Skandinávský

Skandinávské vánoční dekorace jsou specifické svou jednoduchostí a náhodným uspořádáním. Vše je zároveň vysoce funkční.

Dívčí

Co takhle letos růžový vánoční stromek? Mimochodem bílá barva v kombinaci s pastelovými barvami je letošní Vánoce dokonce trendy. Použijte růžové stuhy k ozdobení dárků nebo čehokoliv jiného.

Glamour

Vánoční výzdoba jak z pohádky. Použijte jiskřivé ozdoby. Lesk a zlatá barva dodají vašemu interiéru tu správnou atmosféru.

Zdroj: decoholic.org

 

To Top