Dům

Wellness u sebe doma? Jde to!

koupelna
vse-do-koupelny.cz

Snad téměř každého z nás zasáhla dnešní hektická doma, a někdy si každý z nás potřebuje odfrknout se vším všudy. Proč tedy neustále řešit nějaké wellness pobyty, když si luxusní relax můžete užít i u sebe doma? Stačí si koupelnu upravit k obrazu svému a stane se také místem toho pravého odpočinku.

Malý prostor není problém

Řešíte problém s malým prostorem? Nemusíte zoufat. Máte hned několik možností, jak si s nedostatkem metrů čtverečních poradit. Prvním řešením je malá vana. V dnešní době se na trhu s koupelnovým vybavením setkáte s obrovských množstvím typů a velikostí van. Proto můžete zvolit takovou velikost a tvar, který Vaší koupelně jednoduše sedne.

Pokud však z nějakého důvodu vanu do koupelny umístit nemůžete a jediných řešením je sprchový kout, i ten si můžete vymazlit po svém. Proč si nepořídit sprchový kout s masážními tryskami, sezením a zabudovaným rádiem? Ano, přesně díky tomu si zpříjemníte pobyt v koupelně a budete moci prožívat příjemný relax každičký den.

Ti, kteří mají samozřejmě k dispozici velký prostor, nemusí nic řešit a mohou vybírat z van velkých rozměrů, které mají zabudované masážní programy.

Rekonstrukce raz, dva

Rekonstrukce už klepe na dveře? Super, ale nepouštějte se do ní po hlavě bez rozmyšlení. Než se do samotné rekonstrukce a předělávání koupelny pustíte, je nejlepší si vytvořit si podrobný plán, jak to celé bude probíhat. A v neposlední řadě rozhodně zvolit prodejce koupelnového vybavení, který prodává kvalitní produkty, které Vám vydrží roky. Mezi přední výrobce koupelnového vybavení patří Duravit, Geberit, Grohe, Kludi, Sapho, Villeroy & Boch a další.

Vsadit na kvalitu se vždy vyplácí! A to ať jde o koupelny, kuchyně nebo jídlo.

To Top