Nezařazené

Zima udeřila! Jste na ni připraveni?

zdroj: pixabay.com

Nyní již nemůže být sebemenší pochyb o tom, že zima je skutečně tady. Poslední dny se nám ukazuje v celé své parádě, teploty vesele klesají hluboko pod bod mrazu a i během dne se venku příliš neohřejeme – ba spíše naopak. Štiplavý mráz se nám snadno dostává pod kůži, zalézá pod nehty a aktuální počasí nám neustále připomíná, jak příjemné je přijít domů, kde je krásně teplo a mráz tak nechat za dveřmi.

Jste na zimu připraveni?

A co vy? Jste připraveni na zimu, která se teď očividně na několik měsíců hrdě ujme pomyslného kralujícího žezla a ukáže nám, kdo je tady pánem? Zvláště pokud máte zahradu nebo třeba zemědělství, pak byste v této chvíli již měli být na dlouhé studené měsíce patřičně připraveni. Týká se to především majitelů zahradních strojů, kteří třeba podnikají v zemědělství a kteří musí myslet na to, aby nejen oni doma v teple, ale i jejich stroje stojící venku ustály zimu bez poškození.

Všechno pěkně na svém místě

Jestliže jste ještě nestihli svědomitou přípravu na zimu a ta vás, stejně jako silničáře pravidelně každý rok, tak trochu zaskočila, na nic nečekejte a pusťte se do posledních příprav. Máte-li stroje, dopřejte jim na zimu patřičnou výbavu v podobě plachet, které sněhu i mrazu zabrání v poškození jeho částí. Neradi byste něco ponechali náhodě a následně se na jaře divili, že vám stroje nechtějí nastartovat nebo že z nějakého důvodu jednoduše nefungují.

Bezpečně a pohodlně

Mnoho lidí s vlastním vozovým parkem využívá vlastní skladování paliva, což je možná i váš případ. Pakliže na svém pozemku palivo skladujete, vybírejte si pro tyto účely vhodné a bezpečné produkty. Nádrže na AdBlue jsou vysoce kvalitní a zpravidla dvouplášťové, takže slibují bezpečné a pohodlné skladování paliva, aniž by došlo k jeho úniku nebo znehodnocení. V nádržích palivo vydrží i tuhou zimu a vy se nemusíte bát, že by vás na jaře čekalo nemilé překvapení.

To Top