Dům

Bezpečný a reprezentativní vjezd na pozemek

www.pixabay.com

Vjezd k rodinnému domu nebo do komerčních prostor je velice důležitým místem souvisejícím s konkrétní nemovitostí. Jde nejenom o vstupní oblast, ale také o určitou reprezentativní část navazující na další exteriérové prvky a klasické oplocení.

I z těchto důvodů je pochopitelné, že každý chce toto umístění u objektu řešit nápaditě a prakticky. V tom vám mohou být nápomocny samonosné brány a křídlové brány. Dva podobné typy produktů, jež budou do nejmenšího detailu odpovídat přání konkrétního zákazníka.

Samonosné brány v elektrickém provedení

Samonosná brána představuje jeden celistvý prvek, který je obvykle umístěn na pojezdových kolejnicích a uchycen s pomocí nenápadného systému. Posunutím této části oplocení se pohodlně dostanete ven nebo dovnitř pozemku.

Moderní samonosné brány mohou být vyrobeny z nejrůznějších materiálů. Nejčastěji je to však kov v kombinaci s dalšími doplňky, jakými je například dřevo. Tím lze docílit bezpečného zázemí a zároveň oku lahodící součásti dané nemovitosti.

Ideální, pokud jsou samonosné brány obohaceny o elektrický pohon, čímž dochází k automatickému pohybu za pomoci motoru a dálkového ovladače.

Rozdělení budoucí brány na dvě křídla

Nastat samozřejmě může situace, kde prostor kolem domu neumožňuje umístění výše uvedeného řešení. Pak jsou ideální volbou křídlové brány. I u nich se meze z pohledu výsledného designu nekladou. Pohon dokáže bránu rozevřít a po projetí vozu zase uzavřít. Automatický systém, u něhož jsou obvykle instalována i bezpečnostní čidla, aby nedošlo k sevření osob.

Křídlové brány prezentují levnou a jednoduchou variantu, jak vytvořit v okolí libovolné nemovitosti dostatečně velký prostor pro průjezd. Funkční doplněk, který z pohledu montáže nevyžaduje jakékoliv náročnější stavební zásahy do terénu.vrata

To Top