Dům

Co je vše potřeba udělat než začne zima ?

pixabay.com

Přichází podzim a sním i zima, je potřeba stejně jako na jaro udělat a uklidit pár věcí, zahradu, garáž nebo sklep.

 

Poslední grilování

Bohužel s létem odchází i večery na balkonech, zahradách a terasách a s ním i grilování a různé večírky proto nezapomeňte uklidit gril. Nechte vypálit rošt od zbytků, a zbavte se přebytečné mastnoty gril přikryjte a uschovejte v garáži nebo sklepě na další sezonu.

 

 

Nezapomeňte uklidit zahradní nábytek

Kovový nebo dřevěný nábytek to je fuk, každý nábytek se po sezoně musí uklidit aby se nepoškodila jeho funkce a vzhled. Dřevěný nábytek je vhodné ošetřit speciálními přípravky abychom ho ochránili před vlhkostí, plísní, a abychom se ochránili proti různým škůdcům. Po ošetření můžete nábytek zabalit a uschovat. Pokud uklízíte a nevíte jak s nějakou věcí naložit, zapřemýšlejte jestli jste během roka tu věc používali a jestli jí v další sezoně hodláte použít. Pokud si myslíte že ne tak jí můžete dát někomu z vašich blízkých nebo vyhodit aby vám uvolnila místo pro další potřebnější věci.

 

Tipy pro váš sklep :

Regály – ušetří spoustu místa, a zorganizuje vám i ten největší nepořádek, ve všech hobby marketech najdete ten správný.

Vychytávka na stěnu – většina rodin miluje sport, ale co s kolem, lyžemi, bruslemi ? Jednoduše si udělejte držák na stěnu pro sportovní potřeby.

Systém – udělejte si přesný plán podle kterého budete uklízet snadněji, úklid pak bude rychlejší když budeme vědět co a jak a kdy budeme dělat.

 

 

Zdroj : pixabay.com

To Top