Stavba

Dům na klíč přesně jako z vašich snů

Přemýšlíte o tom, že byste si nechali postavit rodinný dům na klíč? Pak vás seznámíme s možnostmi, které pro vás připadají v úvahu.

Typy domů na klíč

Domů na klíč je hned několik. Buď může jít o čistou dřevostavbu nebo o takzvaný nízkoenergetický zděný dům. Kromě toho lze vybírat z bungalovů, patrových nebo moderních domů.

Podívejte se na vzorové domy

Než se pro některý svůj vysněný dům rozhodnete, je dobré si obejít vzorové domy a zjistit, co každý obnáší, jaké má výhody a naopak nevýhody. Pokud nechcete výběr podcenit, ale zároveň nemáte žádnou vlastní zkušenost, kterou byste při výběru domu na klíč chtěli uplatnit, pak doporučujeme takzvané typizované dřevostavby. Typizované projekty jsou takové, které už kdysi vznikly a jsou odzkoušené a léty prověřené. Proto s nejvyšší pravděpodobností bude takový typizovaný dům vyhovovat i vám.

Potřebujete vyřídit hypotéku?

Pochopitelně však určitě máte spoustu otázek, na které byste rádi znali odpověď. V tom případě doporučujeme poptat se například u společnosti Lignakon. Nejenže vám pomůže vybrat dům na klíč přesně podle vašich představ, ale také nabízí například rekonstrukci stávajícího domu, realizaci střech či zahradních domků nebo i voliér na klíč.

Bydlíte nebo pracujete v Olomouci? Jak klasické dřevostavby, tak i zděné domy na klíč, respektive firmy v tomto městě specializující se na toto stavební odvětví, poskytuje. Jen je dobré najít tu pravou firmu, která jedná férově, vždy vám vyjde ve všem vstříc a zároveň vám dokáže poradit. Lignakon takovou firmou bezpochyby je. Ale obrátit se na ni můžete i v případě, že nejste z Olomouce, nýbrž z kteréhokoliv jiného města. Budete-li mít zájem, společnost vám dokáže také zprostředkovat hypoteční úvěr, různé dotace a příspěvky.

Navštivte stránky společnosti a vyplňte nezávaznou poptávku.

To Top