Komerční sdělení

Honda Pilot je vozem, který dokáže z ústraní nabídnout výborný zážitek

Kdykoliv se díváme po vozem typu SUV, tak by nás nenapadly takové značky jako je Honda. Přeci jen Hondu na výslunní donesly spíše velice svižné vozy, které ve svém minimálním vzhledu a dokonalé aerodynamice dokázaly oslovit kdejakého cestujícího.

Jenže Honda Pilot je jednou z těch největších výjimek v produkci společnosti Honda a dokáže vás překvapit, jak moc individuálním kouskem ve finále dokáže být. Proto jsme si také řekli, že rozhodně stojí za drobnou recenzi toho, co můžete čekat.

Je poznat, že jde o první pokus

Ačkoliv nepatří mezi nejdražší vozy SUV na trhu, tak bychom možná očekávali od Pilota menší kompromis, než které občas nabízí. Konkrétně totiž Honda Pilot v mnoha ohledech nabídne i lepší techniku nežli její konkurence, ale dost často je vidět, že značce chybí zkušenosti z masové produkce vozů SUV.

I přesto jsou skladové vozy Honda Pilot velice žádané, protože většina kompromisů vážně znamená jen drobnosti, které dokáže jako problém přijmout spíše již zhýčkaný uživatel vozů SUV z dřívějška. Elektronika v mnoha ohledech nedává moc smysl, protože jsou podpůrné systémy izolované a jako celek jsou méně užitečné. 

V interiéru se ale budete cítit výborně

Pokud ale nebudete opravdu tkvět na drobnostech, tak pro vás bude rozhodně Honda Pilot výbornou volbou. V samotném interiéru se totiž budete cítit naprosto dokonale. Dostatek pohodlí podtrhávají velice prostorné a velké sedačky.

Ačkoliv před vámi bude palubní deska, která již na první pohled postrádá jakýsi luxus, tak můžete očekávat, že se za ní budete cítit minimálně velice bezpečně. Konec konců kvalitní plast s drobnou povrchovou úpravou působí velice robustně. Příjemným plusem je výborný rozhled z kabiny, což u mohutných SUV také není zrovna každodenní vlastností.

To Top