Volný čas

Hyundai i30: obliba stále roste, co se skrývá za úspěchem?

www.pixabay.com

Společnost Hyundai je opravdu výtečným výrobcem vozidel a už delší dobu patří mezi nejvyšší příčky v oblíbenosti. Konkrétní modely Hyundai s označením „i“ jsou navíc populární díky úžasnému kompromisu svých kvalit a ceny. V dané cenové kategorii opravdu jen velice těžce najdete lepší kousky, a to je také zjevný důvod, proč se automobilka drží stále těchto modelů a reinkarnuje je ve stále lepším a lepším provedení po vzoru evropské Škoda Auto. Jak vypadají poslední modely Hyundai i 30 a jsou pro vás to pravé?

Čísla prodeje nelžou

Opravdu největší konkurenční výhodou je cena, která poráží veškerou konkurenci a k ní až neskutečně vysoko postavená kvalita, která se může srovnávat i s automobily o kategorii dražšími. Modely Hyundai i30 starších generací zaplňují autobazary s ojetinami a většinou tam vydrží jen velice krátkou chvíli a zcela nové skladové vozy Hyundai nabízí bezkonkurenční vlastnosti již v ceně okolo čtyř set tisíc korun a pokud jste příslušníky nadcházející ekologické generace, tak najdete v prodeji běžně i vozy o sto tisíc dražší, které ale obsahují ekologické a zároveň úsporné hybridní motory.

V kategorii dostupná alternativa

Výtečnou vlastností společnosti Hyundai je v celé sérii „i“ fakt, že dokáží cenu vozidla vybalancovat jednoduchými úsporami na některých částech vybavení. Ty jsou ale tak udělaný, aby se dotýkaly jen 

To Top