Vybavení

Jak vybrat kontaktní a elektrické grily? Máme praktické tipy!

www.pixabay.com

Také milujete vůni a chuť grilovaného masa nebo zeleniny a rozhodně se vám nechce čekat až do letní sezony, abyste si mohli pochutnat na těchto dobrotách? Pak není nic jednoduššího, nežli investovat do pořízení elektrického grilu, díky kterému si podobné mňamky můžete připravovat po celý rok bez ohledu na počasí panující za okny vašeho domova! Jestliže nevíte, jak si správně vybrat nebo který gril je pro vás ten nejlepší, pak si nechte poradit následujícími řádky.

Kontaktní a elektrické grily najdou využití v každé domácnosti

Dobrou zprávou je, že kontaktní a elektrické grily můžete používat prakticky kdekoli a kdykoli. Nezáleží na tom, zda se zrovna nacházíte doma, jste na chalupě u babičky nebo na chatě v přírodě – grilovat se dá všude! Máte-li k dispozici elektřinu, pak si můžete připravit různorodé pochoutky i v interiéru a to i beze strachu z nedýchatelného kouře.

Co sledovat při výběru?

Abyste si grilování maximálně užili, je potřeba vybrat pro sebe ten pravý model. U výběru nového kontaktního či elektrického grilu tak doporučujeme sledovat velikost grilovací desky, možnost termoregulace, údržbu, počet grilovacích pozic a v neposlední řadě I další praktické vybavení v podobě misky an odkapávaný tuk nebo grilovacích pánviček.

Jaká grilovací deska je nejlepší?

V současné době se kontaktní a elektrické grily vyrábí s různorodými tipy grilovacích desek, mezi nimiž můžete libovolně vybírat dle svého vkusu i potřeb. Nejžádanější jsou modely s žebrovaným povrchem, který je vhodný pro přípravu masa a drůbeže. Vyhledávanou alternativou jsou grily s kamennou deskou, která umožňuje grilování jen s minimem tuku. Pořídit si samozřejmě můžete i kombinované grily, které mají několik vyměnitelných desek, jenž můžete libovolně střídat dle aktuální potřeby.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top