Kuchyně

Jak vybrat opravdu kvalitní kávovar do kuchyňky či kanceláře?

unsplash.com

Kávovary jsou dneska již naprosto běžnou součástí domácností, která nám umožňuje udělat si i doma opravdu chutnou a kvalitní kávu rychle a jednoduše. Pochopitelně se tak časem dostala potřeba kávovaru i do mnohých firem, škol nebo společenských místností, aby si opravdu každý mohl dopřát kávu kdykoliv potřebuje.

V případě kuchyněk a kanceláří ve firmách ale mohou být požadavky na takový kávovar dost rozdílné. Většinou tady nikdo nemá čas a prostor na to, aby pasíroval kávu podle receptur a mlel zrno zvlášť. I tak si ale můžete dopřát opravdu prvotřídní kávu!

Jednoduché a praktické kapslové kávovary

Mnohé kávovary se vyrábějí ve formě zásobníku na kapsle. Pro někoho se může jednat o příliš jednoduché řešení, ale právě pro firmy se naopak jedná o naprosto dokonalou variantu, jak můžete jednoduše a kvalitně udělat kávu během několika minut.

kávovar na kapsle je šikovné domácí elektro, které jednoduše stačí aktivovat stisknutím jediného tlačítka. K výtoku dáte hrneček, do otvoru vložíte kapsli a aktivujete. Jakmile kávovar dokončí práci, tak jenom bude stačit kapsli vyndat a vše je hotové. Velice rychle, jednoduše a bez jakýchkoliv zdržování s přípravou nebo čištěním.

Spousta možností a příchutí

Většina kávovarů na kapsle od velkých společností disponuje opravdu zajímavým výběrem kapslí. Vždycky se setkáte s tím, že si budete moci vybírat ze základních druhů káv tak, abyste nemuseli dochucovat. Latte například bude obsahovat sušené mléko a cukr tak, aby chutnalo, jak má.

Mimo nejčastějších druhů káv ale mnohdy můžete narazit i na speciální kapsle, které vám nabídnou zajímavější a méně časté příchutě. Specifickou záležitostí jsou potom dokonce i kapsle do kávovarů se směsmi na kvalitní kakao a jiné kapsle pro přípravu sladkých nápojů.

To Top