Reality

Jaké investice do realit mají v Praze největší perspektivu?

pexels.com

Investice do realit, jsou všeobecně jednou z těch, které mají ohromnou, a především téměř jistou návratnost. Jen v opravdu mizivém procentu případů se stane, že by nemovitost nedokázala naplnit minimálně svojí původní kupní cenu. Zcela obráceně se nemovitosti pohybují dlouhodobě v řádu celých procent navýšení hodnoty. A to v mnoha posledních letech.

Různě velké kancelářské prostory

Především v centru města jako takového, jsou kancelářské prostory velice oblíbenou a vyhledávanou záležitostí na realitním trhu. Je zde celá řada společností hledajících nové prostory, a stejně tak denně vznikají nové. V tomto prostředí je tak kdokoliv, kdo vlastní nemovitosti příhodné pro užití jako pro kancelářské, dokonale „za vodou“. Jejich cena a oblíbenost roste především směrem k centru města jako takového.

Činžovní domy a dostatek ubytovacích kapacit

Bydlení za rozumné peníze pro ty, kteří teprve do Prahy přicházejí. To je jedna z věcí, která rozhodně chybí nejvíce. Je přitom až podivuhodné, že se dělají nové ubytovací prostory tak málo, a tak pozdě. Zcela naopak pro činžovní domy Praha může nabídnout využití, jako nikdy předtím. Bydlení v podnájmu je pro většinu zájemců jedinou schůdnou možností, a kdokoliv jej dokáže nabídnout se zacílením na správnou klientelu, tak má postaráno o neustálý přísun dostatku klientů.

Dobře přístupné skladovací prostory

Vedle ubytování a podnikání jako takového, jsou velice vyhledávané také kvalitní skladovací prostory. U nich je velice specifická především jejich pohodlná dosažitelnost. Naprostou většinu těchto druhů prostor tak pochopitelně najdeme například na okrajových částech města. Spousta společností totiž vyžaduje aktivní práci skladu, a pokud je sklad špatně dostupný pro kohokoliv od klienta až po zaměstnance, tak rozhodně nedokáže zcela plnit svoji důležitou roli.

To Top