Dům

Kachlová kamna a sporáky zvelebí jakýkoliv interiér

http://www.kkk-zlin.cz

Lidé stále častěji pořizují alternativní zdroje tepla a nahrazují elektrické či plynové kotle zařízeními na tuhá paliva. Tento úkon má samozřejmě své opodstatnění. Dochází minimálně k ekonomické úspoře, co se nákladů na vytápění nemovitosti týče. Tím druhým plusem je bezpochyby design.

Kachlová kamna jsou tradičním výrobkem, který při současném zpracování zapadne nejenom do chalupářského, ale také ryze moderního interiéru. Topný zdroj, na nějž se nebudete moci vynadívat.

Ekologické a zdravé topení

Kachlová kamna lze vybírat z širokého portfolia nejrůznějších modelů. Zásadní předností tohoto provedení jsou ony zmiňované kachle. Ty totiž výtečně akumulují teplo a dokáží jej sálat ještě dlouhou dobu poté, co kachlová kamna vyhoří.

Díky barevné a tvarové rozmanitosti je možné tento druh topného zařízení situovat do libovolné místnosti, kde se nachází potřebný odvod pro vyprodukované spaliny. Nenáročná montáž, bezpečný provoz a snadná údržba potěší určitě každého.

Sporáky v moderním pojetí

Příjemné teplo domova, pohled do plápolajícího ohně a praskající dřevo. To jsou přednosti jakýchkoliv kamen. Pakliže však chcete tyto vlastnosti spojit ještě s praktickým a funkčním užitím, nabízí se řešení v podobě sporáků.

Novodobý či historický vzhled, kvalitní výrobní materiály a jednoduchá obsluha. To jsou sporáky současné doby, jež lze považovat za nedílnou součást hlavně vesnických stavení a chalup. Vedle vytvořeného tepla máte možnost připravovat libovolné pokrmy na plotýnkách, popřípadě využijete zabudovanou troubu.

Také kuchyňské sporáky lze pořídit v kachlovém provedení, které ještě více umocní tradiční dojem z tohoto působivého prvku. A pokud náhodou zvolíte kachlová kamna nebo sporáky s výměníkem, jste schopni rozvádět teplo nejenom v daném prostoru, ale i v ostatních místnostech nemovitosti.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top