Dům

Na co všechno se dají využít nádrže? Na naftu, olej i dešťovou vodu!

nádrže
pixabay.com

Nádrže se mohou hodit prakticky kamkoli a komukoli. Ať už máte zahradu, nebo třeba provozujete benzinovou stanici, nádrže vám pomohou skladovat dané kapaliny bezpečně a především udržovat pořádek. Využití nádrží je různorodé, každý si dokáže najít to svoje. I my vás v dnešním článku inspirujeme, k čemu všemu můžete nádrže využít.

Na zahradě se nádrž na vodu hodí

Pokud máte zahradu a na ní třeba záhonky se zeleninou, skleník plný kytiček nebo jiné rostliny, které vyžadují pravidelnou zálivku, pak se vám bezesporu bude hodit nádrž na vodu. Umístit ji můžete kamkoli na zahradě, doporučujeme ji umístit pod okap, aby vám dešťová voda mohla s jeho pomoci přibývat poměrně rychle. Vodu z nádrže pak můžete použít pro zalévání nebo třeba čištění příjezdové cesty – zkrátka tak, jak zrovna budete potřebovat.

Hořlavé kapaliny skladujte bezpečně

Určitě jste si všimli, že na některých benzinových pumpách mají speciální nádoby, ve kterých skladují hořlavé kapaliny. Jedná se o nádrže na lehké topné oleje, možná jste zaznamenali vesele modré nádrže na AdBlue, o kterém se dozvídá stále více lidí. Výhodou je nejen bezpečnost, ale i vysoká kvalita těchto nádrží, které odolají i UV záření.

I chemikálie se dají skladovat vhodně

Pokud pracujete v zaměstnání, ve kterém je zvykem používat chemikálie, dbejte na to, abyste je skladovali s maximální opatrností. Nádrže na chemikálie jsou uzpůsobené tomu, aby nehrozilo žádné nebezpečí, aby se dalo se skladovanými chemikáliemi pohodlně manipulovat a vše probíhalo tak, jak probíhat má.

Nádrže na použitý olej

Potřebujete nějakým způsobem uskladnit použitý olej? V tom případě se vám budou hodit nádrže, ve kterých lze skladovat použitý olej, aniž by hrozilo, že něco někde prosákne, vylije se nebo se stane něco jiného. Vybírat můžete z několika velikostí.

To Top