Dům

Výhodná cena betonářské oceli

betonářská ocel
pixabay.com

Beton je jednou z nejpoužívanějších stavebních směsí při realizaci libovolných konstrukcí a staveb. Víte, ale o tom, že samotný beton nedokáže poskytnout tak prvotřídní vlastnosti, jaké se od něj očekávají? Toho je docíleno až poté, co je použita betonářská ocel.

Pod tímto pojmem si představte žebírkovou ocel, která se vkládá do betonu dle jasně daných pravidel a způsobuje jediné. Zvýšení pevnosti, odolnosti a pružnosti betonu, a to v řádu spousty dalších let. Investice to betonářské oceli je proto naprostou nezbytností, pokud se rozhodnete budovat větší stavby z betonu.

Betonářská ocel cena je mnohdy tím, co zajímá pravděpodobně velkou spoustu potenciálních zákazníků. Jednoznačnou cenu však nelze sdělit, protože její výše se odvíjí od mnoha faktorů.Betonářská ocel se totiž dělí podle průměru. To je pravděpodobně první parametr, jemuž budete věnovat nejvíce pozornosti. Obvykle je to od šesti milimetrů do šestnácti milimetrů. Z toho jasně vyplývá další údaj v podobě plochy průřezu a neposlední řadě i délka betonářské oceli. Od toho všeho se nakonec odvíjí ještě celková hmotnost tohoto produktu.

Jestliže se pouštíte do výstavby betonových konstrukcí, pak dejte přednost betonářské oceli, která podléhá rozměrovým normám a normám ČSN. Ty totiž zaručují kvalitu vámi požadovaného materiálu. Žebírkovou ocel navíc nemusíte pořídit pouze v tyčovině, ale také ve svitkách, které mají hmotnost od 2,5 tuny do 3 tun.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv betonářskou ocel, vždy vybírejte jen z profesionálních dodavatelů, jež vám kromě samotného materiálu dokáží nabídnout i přidružený servis. Tím máme na mysli individuální výrobu, řezání a přípravu oceli dle přání zákazníka. Teprve s takovými výrobky budete maximálně spokojeni a vybudujete stavby odpovídajících parametrů.

 

To Top