Byt

Nábytek který vydrží

www.pixabay.com

Nábytek vyrobený z nádherného masivního dřeva je klasika, ke které tíhne stále více lidí. Nezáleží na druhu nábytku, který si chcete pořídit – ať už toužíte po prostorném jídelním stole, chcete si koupit bytelnou manželskou postel nebo máte v plánu vybavit si masivním nábytkem rovnou celou pracovnu. K masivnímu nábytku zkrátka musíte mít vztah, bohužel ale mnoho lidí od jeho pořízení odradí vyšší pořizovací cena. Možná i vy patříte k nim, proto jsme pro vás našli hned 4 výhody masivního nábytku. Nenechte si je ujít!

  1. Vydrží opravdu dlouho

Jestli je nábytek z masivu něčím opravdu výjimečný, pak je to jeho dlouholetá životnost. Nábytek vyrobený z tohoto materiálu vám bude dělat společnost po mnoho let – klidně i několik desítek! Z toho vyplývá, že ačkoli je pořizovací cena o něco vyšší, investice se vám vrátí díky tomu, že po letech nebudete muset kupovat nábytek nový. A to stojí za zvážení, nemyslíte?

  1. Nikdy nevyjde z módy

Další nespornou výhodou masivního nábytku je nadčasovost, protože masivní kousky nikdy nevyjdou z módy. Masivní nábytek byl trendy před desítkami let, v současné době se rovněž drží na předních příčkách popularity a můžeme s jistotou říci, že i za další desítky let pořád bude v kurzu.

  1. Je zdravotně nezávadný

Opomenout určitě nemůžeme jeho zdravotní nezávadnost. Na rozdíl od nábytku vyrobeného z levnějších materiálů se z masivu neuvolňují žádné rakovinotvorné látky ani žádné jiné, což je určitě bod k dobru. Nemusíte se proto bát pořídit tento stylový nábytek i do dětského pokojíčku.

  1. Nevyžaduje složitou péči

Na závěr máme speciální výhodu pro ženy hospodyňky, které zajisté ocení fakt, že masivní nábytek nevyžaduje žádnou speciální péči. Při klasickém úklidu jej stačí otřít navlhčeným hadříkem.

To Top