Byt

Sítě proti hmyzu, pro bezstarostný spánek vašeho dítěte

www.pixabay.com

Nic nenaruší kvalitní spánek při otevřeném okně, jako otravný hmyz poletující kolem obličeje. Scéna jako vystřižená z oblíbené pohádky Mrazík. Po dlouhém a namáhavém dni se uvelebíte, zavřete oči, nasajete čerstvý vzduch a zaposloucháte se do zvuků noci, které se k vám nesou otevřeným oknem, a vy pomalu odplouváte do říše spánku. V tom uslyšíte bzzzz. Noční můra, které ovšem lze předejít. Jak?

Jednoduše. Umístěním sítě proti hmyzu do všech užívaných oken či balkonových dveří. Mouchy, komáří, vosy a jiná havěť jsou nejen nevítanými návštěvníky pro vás a vaše děti, ale vzhledem k tomu že jsou potencionálními nosiči virů a bakterií, také kontaminují potraviny a různé užitkové plochy. Nehledě na fakt, že jejich bodnutí může být i životu nebezpečné. Zabezpečte svůj domov a chraňte sebe i své blízké použitím těchto sítí.

Kvalitní sítě proti hmyzu jsou nezbytným doplňkem každé moderní domácnosti. A to jak v oknech klasických, tak francouzských či balkonových dveří. Moderní provedení se dá báječně sladit s celkovým vzezřením vašeho bytu či domu. Na výběr máte z pevných, posuvných, rolovacích, otvíravých sítí. Každý typ má něco do sebe a je jen na vás, jaké řešení si vyberete. A vybrat si můžete také síťovinu, aby byl celkový vzhled vašemu oku lahodný a dokonalý.

Styl každého domova je jedinečný a my přistupujeme k řešení komplexně a individuálně. Umístění sítě proti hmyzu do okna je jednoduchá záležitost a díky široké nabídce řešení pro různá okna se aplikace síťky obejde v mnoha případech bez vrtání do rámu okna či dveří. Zhotovíme pro vás sítě podle vašich představ a v krátkém čase. Pracujeme pouze s nejnovějšími technologiemi a materiály, díky čemuž jsou naše sítě kvalitní, což jim zaručuje dlouholetou životnost. Pokud chcete svůj domov a spánek ochránit, neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.

To Top