Byt

Nábytek z palet

www.pixabay.com

Myšlenka na využití palet k výrobě nábytku vznikla jako typická „z nouze ctnost“ ve studentských bytech či domácnostech mladých lidí, kteří měli málo peněz a nebáli se experimentu.

Dřevěné palety se dají sehnat v mnoha rozměrech a kvalitě. Za nejlepší palety se považují EURO palety, jsou kvalitní a bytelné. Palety jsou původně určeny pro přepravu zboží. Ale mohou posloužit i jako zajímavý materiál pro výrobu nábytku do domu i na zahradu.

Jak na to?

Nejprve si promyslete, co z nábytku budete chtít vytvářet a pusťte se s chutí do toho. Budete překvapeni, co všechno se dá z tak obyčejné věci vytvořit. Ať už stolky, lavice, zahradní nábytek, rohová pohovka, police na zeď, držáky na květiny nebo dokonce postel.

Vytvořte konstrukci, kterou si naměřte a nařežte, pak bruskou nebo brusným papírem obruste, aby jste neschytali nepříjemnou třísku a konstrukci sešroubujte. Dále, pak už jen podle svých představ natřete či jen přelakujte bezbarvým lakem.

Pokud budete stavět pohovku, křeslo či zahradní nábytek, obohaťte ho příjemnými podsedáky a polštářky.

cafe-436082_1280    furniture-429297_1280

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky

Moderní online magazín o bydlení, interiérech, stavbě rodinných domů, vybavení, zahradě a informace ze světa realit.

Další magazíny FIRST:

magazín o bydlení

magazín pro maminky

magazín pro ženy

Partneři:

čtk tisková kancelář

seo agentura

Copyright © 2014 Obsah on-line magazínu o bydlení FirstHome.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno.

To Top