Byt

Kancelářský nábytek

www.pixabay.com

Pracujete v kanceláři? Trávíte v práci mnoho času? Myslete i na vhodný a pohodlný nábytek pro vás.

Dvě věci jsou zásadní, a to pracovní stůl a kvalitní židle. Pracovní stůl si pořiďte prostorný, s šuplíky a přídavnými kontejnery. Kromě stolu byste neměli zapomenout ani na věšák, skříň a regály na skladování dokumentů. Není vhodné stůl umístit k oknu. Mohli by jste být rušeni děním za oknem, popř. by vás ozařovali sluneční paprsky. Měli by jste také klást velký důraz na osvětlení. Při této profesi se přesčasům jistě nevyhnete a oči dostávají zabrat. Pokud nebudete mít v místnosti dostatek denního světla, zařiďte si osvětlení tak, aby vám vyhovovalo jak přes den, tak ve večerních hodinách.

office-1078869_1280

Kanceláře se vybavují většinou účelně, avšak to v mnoha případech působí studeně a nepříjemně, a to bychom při důležitých schůzkách jistě nechtěli. Pár dekorací , jako jsou například květiny či akvárium, místnost jistě pozdvihne a dodá příjemnější pocit.

Není od věci si umístit do kanceláře pohovku a stolek, kde budete občas jistě relaxovat.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky

Moderní online magazín o bydlení, interiérech, stavbě rodinných domů, vybavení, zahradě a informace ze světa realit.

Magazín pro ženy

magazín pro ženy

Magazín pro muže

magazín o bydlení

Magazín pro maminky

magazín pro maminky

Copyright © 2014 Obsah on-line magazínu o bydlení FirstHome.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno.

To Top