Koupelny

Nová koupelna: Trendy pro rok 2017

koupelna
pixabay.com

Rozhodli jste se pro rekonstrukci nebo úpravu vaší stávající koupelny?  Inspirujte se trendy, které se nesou koupelnami letošního roku. Rok 2017 se nese ve znamení neutrality, přírodních barev a harmonie. Důraz je kladen na sladění použitých materiálů, barev i vybavení. Pozornost se věnuje sebemenším detailům a nic se nenechává náhodě.

Skvělou volbou je mramor

V módě jsou velké rozměry obkladů, které nejenže vypadají dobře, ale zároveň dokážou opticky zvětšit malý prostor. K velmi oblíbeným patří mramor, díky kterému můžete jednoduše sjednotit barevné ladění nejen vybavení, ale i jednotlivých doplňků, na které rozhodně nezapomínejte. Šedivá a černá barva dokáže divy. Použít je můžete jak na obkladech, tak i zdech. Možností se naskýtá celá řada.

Zkuste obklady s 3D efektem

Dalším hitem, který v moderních koupelnách neuvidíte jen náhodou, jsou obklady s 3D efektem. Můžete tak velmi úspěšně kombinovat matné a lesklé vzory, které vytvoří pěkný kontrast. Na údržbu nejsou nijak náročné, za to výsledek je opravdu jedinečný.

Inspirujte se v přírodních barvách

Velký důraz je přikládán přírodním barvám, mezi které patří bílá, hnědá, béžová, ale taká šedá a černá. Nejdůležitější je, aby zvolené barvy ladily se zbytkem interiéru. Myslete i na sebemenší detaily. Možná vám to bude připadat směšné, ale i na vodovodní baterii záleží. Je jich nespočet modelů a sérií a ty ovlivní celkový dojem daného prostoru. Proto nepodceňujte ani výběr jednotlivých kusů vybavení. Výsledkem pak bude moderní, multifunkční prostor, ve kterém si budete moct užít zasloužený relax.

To Top