Inspirace

Podzimní inspirace u vás doma

zdroj: pixabay.com


Podzim patří mezi nejoblíbenější roční období. Sice už není tak příjemné teplo, na které si velmi rychle navykneme během léta, ale i podzim má něco do sebe. Především pak proto, že se příroda zbarvuje do mnoha lákavých odstínů a jediný pohled z okna stačí k tomu, aby se člověk nostalgicky zamyslel. Podzimní inspiraci získanou venku můžete přenést k vám domů a užít si tak tohle barevné období na maximum.

Jak si to doma zařídit v duchu podzimu?

Možností je nespočet a záleží jen na vás, v jakém stylu to pojmete. Někdo má třeba rád podzimní vůně, čemuž skvěle napomáhají nejrůznější svíčky nebo vonné vosky, které vložíte do aromalampy a necháte rozpustit. Mezi příjemné vůně podzimu může patřit ledasco, třeba vůně svařeného vína, vůně spadaného listí nebo nejrůznější již připravené směsi, kterých na internetu najdete nespočet.

Dekorace a doplňky udělají své

Velkou roli ve zkrášlení vašeho bydlení mohou sehrát nejrůznější dekorace a domácí doplňky. I tady je rozhodně z čeho vybírat, takže si na své přijde úplně každý. Nejrůznější svícny, vázičky, dekorace v podobě ovoce, stejně tak třeba samolepky na zeď s podzimním motivem, přičemž samolepky se dají aplikovat třeba i na dveře nebo kteroukoli čistou a rovnou plochu. K podzimnímu období také patří světýlka, velmi oblíbená jsou LED světýlka, která mohou mít podobu třeba srdíček, hvězdiček nebo barevných koulí, po kterých je každoročně velká sháňka.

Nezapomínejte na bytový textil

Jestli k podzimními období něco neodmyslitelně patří, pak jsou to nejrůznější hřejivé dečky, měkoučké plédy, huňaté polštáře – zkrátka veškerý bytový textil, který vás jen napadne a díky kterému se doma budete cítit nejen příjemněji, ale především o to více podzimně naladěni.

To Top