Dům

Při stavbě domu trávíte spoustu času na nohou. Zajistěte jim maximální pohodlí!

www.pixabay.com

Zatoužili jste po samostatnosti v ohledu na vlastní bydlení? Již vás nebavilo bydlet v pronajatém bytě, který vám nikdy nebude říkat pane? Rozhodli jste se tedy postavit si dům svépomocí, díky čemuž můžete být u zrození vašeho snu pěkně od základů? Pak byste měli myslet nejen na svou bezpečnost, ale zároveň i pohodlí. Stavba domu je během na dlouhou trať, nepostavíte jej za týden a strávíte tak spoustu času na nohou. Jak jim zajistit komfort? To vám prozradíme v dnešním článku!

Pracovní obuv pro pohodlí i bezpečí

Na stavbě se to hemží nejrůznějšími šroubky, trámy a dalšími nástrahami, které pro vaše nohy představují reálné nebezpečí. Mnohdy stačí i chvilka nepozornosti a neštěstí může být na světě mnohem dříve, nežli si vůbec stačíte všimnout. Mít v noze zapíchnutý hřebík rozhodně není nic příjemného, nemluvě o tom, že to bolí a bude-li hřebík rezavý, hrozí vám i infekce. Před těmito nástrahami vás může ochránit kvalitní obuv.

Bota, která sedne jako ulitáf2ed8ac5f254ce79114fd39e9cce4f8c_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1

Jedině tehdy, kdy vám bota dokonale sedne, vám dokáže zajistit ochranu, kterou potřebujete pro svůj klid. Vybírejte proto takovou pracovní obuv, která pevně obepne vaše chodidlo, nebude vás nikde tlačit ani řezat a noha vám v ní nebude nepříjemně klokotat. Chcete-li se na stavbě pohybovat s jistotou, pak výběru obuvi věnujte dostatek času.

Které botky unosíte?

Při stavbě domu, kdy máte jen základy, vás může nepříjemně zaskočit nepřízeň počasí. Unosíte tak nejen pracovní holinky, které vaše nohy udrží v suchu a v teple. Hodit se vám může i obuv kotníková, která se velmi pohodlně nosí, ale zároveň není moc teplá, aby se vám v nich nohy nepříjemně potily. Někdo se ale cítí jistější v obuvi holeňové, které zajistí oporu kotníku, a vy se v nich nemusíte bát nejisté chůze. Ve chvílích odpočinku oceníte pohodlné pantofle, které jsou pohodlné a vzdušné.

To Top