Dům

Prodej nemovitosti profesionálně

pixabay.com

Prodej nemovitostí se zdá jako velice jednoduchá operace, ale nese s sebou spoustu různých úskalí a nástrah, při kterých je potřeba mít po ruce odbornou pomoc. Malá investice do služeb realitních kanceláří se vám tak určitě může vyplatit a zpět se vám vrátí minimálně v naprosté jistotě, že prodej proběhl správně a pod dohledem odborných očí.

Příprava nemovitosti a správa činžovních domů jako doplňkové služby

Spousta realitních kanceláří už nabízí naprosto neuvěřitelné množství speciálních služeb, které mají v moci nejen udržet nemovitosti v dobrém stavu, ale následně je rovněž prodat za co nejlepší možné peníze. Přesně tak se dají popsat služby jako je například správa činžovních domů a dalších nemovitostí, které i před dlouhodobé užívání nemovitosti garantují udržení jejího dobrého technického stavu a obsazenosti, což má nakonec jako příjemný dopad mnohem lepší a atraktivnější finální prodej nemovitosti.

Zároveň se mohou při prodeji hodit mnohé další vedlejší služby realitních kanceláří, které se vzdáleně prodeje ani netýkají. Patří mezi ně například i stěhovací či úklidové práce různých rozsahů a možností. Ve finále je pak realitní kancelář po domluvě schopna nemovitost upravit co nejlépe k prodeji.

Co vše kancelář přinese při prodeji jako takovém

Asi jako největší dominantu prodeje na vlastní pěst versus prodeje přes realitní kancelář bude potřeba uvést správnou cenovou politiku. Díky neustálému povědomí o cenách na realitním trhu a praktické znalosti dané oblasti mohou realitní kanceláře bezchybně vytipovat cenu tak, aby byla lákavá pro klienta zároveň nešla nízko a nestala se ztrátovou pro prodávajícího. V inzerátu rovněž může vyniknout i specifická úprava nemovitosti před prodejem zvaná jako homestaging, která má za úkol připravit prostor pro co nejlepší nafocení a o to efektivnější prezentaci v obchodní nabídce.

To Top