Byt

Rekonstrukce koupelny

www.pixabay.com

Jak zařídit koupelnu moderně, levně, chytře? Zkrátka podle svých představ?

To je jedna z nejčastěji kladených otázek při stavbě nebo rekonstrukci bytu či domu. Ale kde začít…

V první řadě bychom měli mít na paměti, že tato místnost bude naší očistou a relaxací, podle toho se odvíjí celkové zpracování koupelny.

Můžeme tuto práci přenechat firmě, architektům a zkušeným lidem, kteří se o to postarají, ale proč si odepírat tak úžasnou věc, kde se můžeme kreativně vyžít, podle svých přestav?

V dnešní době máme k dispozici mnoho možností a prostředků. Nejprve bychom si měli prostory řádně změřit a propočítat, a na základě toho vybírat vybavení. Nejprve bychom si měli předběžně rozvrhnout, co a kam umístit. Dále si vybrat vhodnou podlahu a obklady , běžnou výmalbu nebo omyvatelný nátěr.Určitě musíme malinko popřemýšlet o tom, aby nám podlaha a obklady ladily, ať už stylově, velikostně, tak barevně.

Dále musíme mít představu, co si v koupelně přejeme za vybavení a začít od největších a nejdůležitějších věcí, jako je vana, sprchový kout, popř. obojí. Velký důraz bychom měli klást také na osvětlení a zrcadla, a na konci si vyhrát s dekoracemi.

V obchodech, ale hlavně na internetu máme obrovské možnosti ve výběru materiálu. Ať už krásné, moderní a drahé vybavení, tak ale i levnější a dostupné. I za „pár korun“ se dá vytvořit krásné, praktické naše místo odpočinku. Někdo dává přednost moderním a věcem, jiní si oblíbili nynější Vintage styl, někdo zase naopak miluje starý styl našich babiček.

bathroom    bath-3148 (1)bathtub-54587   luxurious-bathroom

 

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top