Reality

Rychlé a pohodlné prodeje nemovitostí jsou rozhodně dostupnou záležitostí

unsplash.com

Prodej nemovitosti je pro spoustu lidí dlouhodobou a stresující záležitostí. Do velké míry na vašem pohodlí a možnostech bude vždycky odrážet to, s jak schopnými partnery pracujete a jak se k vám zachová zpracovávající společnost.

Přitom si většina lidí myslí, že hlavním zdrojem aktivity na realitním trhu jsou automaticky realitní kanceláře. Možná jsou tak časem i velice přesvědčeni, když zjistí, že samotné realitní kanceláře jsou jenom špičkou ledovce.

Výkup podílů, které reality nezajímají

Realitní kanceláře jsou specifické v tom, že celou řadu druhů nemovitostí a transferů nechtějí provádět. Důvodem může být kupříkladu fakt, že jsou takové operace poměrně dost dlouhodobé, nestabilní, a navíc hrozí ztráty. Kvůli tomu je tak lepší výkup podílů nechat na společnostech, které jsou naopak doslova ideální volbou oproti realitním kancelářích. A to, že vůbec mohou mít o podíl nějaký zájem, je jenom jeden z mnoha benefitů, které dokáží celkově nabídnout.

Prodej nemovitosti, ale přitom bez opuštění?

Možná vám to zní jako science fiction, ale zcela naopak se jedná o reálnou a velice oblíbenou službu. Takzvaný výkup nemovitostí s nájmem je speciální službou, při které standardně prodáváte nemovitost, ale přitom automaticky přecházíte do stavu nájemníka. To znamená, že tak můžete získat finance, ale přitom neztratíte středu nad hlavou ani na sekundu.

Proč raději volit přímé výkupy?

Ještě jsme vám ale neřekli, proč je přímý výkup nemovitostí sám o sobě tak důležitou a dobrou volbou. Zásadním parametrem, proč se pustit do přímého výkupu, je hlavně rychlost zpracování celého nákupu nemovitosti. Nečeká se totiž na žádné financování, ani žádné klienty. Sama firma vykupuje nemovitost za připravené zdroje a pro vás je tak celá transakce mnohonásobně rychlejší.

To Top