Reality

Výkupy nemovitostí jsou možné i za těch nejhorších finančních okolností

unsplash.com

V případě, kdy se dostaneme do finančních potíží se dostáváme do situace, kdy se nám doslova instantně začnou zmenšovat před očima možnosti, co můžeme dělat. Většina společností jak bankovního, tak i nebankovního charakteru se před námi otáčí zády a náš majetek se dostává do nepříjemné situace.

Pro mnohé je v takovém případě jedinou možností prodej nemovitosti. ten ale nemusí být za všech okolností možný, a dokonce se může stát, že bude takový výkup dokonce neskutečně prodělečný. Jenže i takové situace mají dobré řešení.

Výkup nemovitostí v exekucích

Nejhorší situace je moment, kdy se nemovitost dostane do exekuce. V rámci exekucí totiž ztrácíte víceméně kompletní právo na to, abyste s nemovitostí nakládali podle svých potřeb a přání. V takové momenty je potom jedinou reálnou věcí výkup nemovitostí od specializovaných společností, kterým vám může dát možnost vaši nemovitost opravdu prodat za takové peníze, které si za ni stoprocentně zasloužíte.

Prodejte nemovitost, ale bydlete dál

Speciální možností, kterou vám nabídne jenom drobet společností, je výkup nemovitostí s nájmem. V praxi to funguje tak, že svoji nemovitost prodáváte, obdržíte peníze za reálnou tržní cenu, ale nemusíte se ani na vteřinu stěhovat. Díky možnosti pokračovat jako nájemník můžete dostat šanci vyřešit svoje finanční potíže, ale nepřijdete o střechu nad hlavou a svoje přirozené prostředí.

Máte jenom podíl? Kdo říkal, že je to problém!

Problémem pro nás není ani taková věc, jako je výkup nemovitostí čistě jenom v rámci společného podílu. Samotný výkup podílů je navíc výhodný v tom, že vám můžeme pomoci vyřešit celou řadu problémy s dalšími podílníky, kteří by jinak mohli takovému prodeji stát v cestě. Z toho důvodu se vám tak rozhodně prodej s podobnými společnostmi vyplatí jak časově, tak i právně.

To Top