Komerční sdělení

Skladové vozy Hyundai „série i“ vás překvapí praktičností a dravostí v jednom

www.pixabay.com

Jihokorejská automobilka Hyundai ve svých vozidlech vždy zanechává část unikátního ducha, která zkrátka nejde za žádných okolností přehlédnout. A přesně tak je to také u série vozidel, které nesou označení „i“. Zajímavé skladové vozy Hyundai i20 nebo i40 vás totiž dokáží překvapit neočekávanou kombinací praktičnosti a dravosti na úrovni, na jaké byste to zajisté nečekali.

Dravost exteriéru a síla v motoru

Jakmile se podíváte na vozy Hyundai i20 nebo i40, tak vás zajisté zaujme celá řada dravých vzhledů. Agresivitu automobilu podtrhává spousta drobných detailů i větších ploch, jako může být například tvar a klopení oblastí světlometů nebo příjemná boční linie automobilu. Zkrátka už na první pohled vám říkají vozy Hyundai, že milují řidiče, kteří chtějí vůz pořádně provětrat.

Výborné a dravé vlastnosti ale nečekejte pouze od kapotáže automobilu. Úplně stejně agresivní, ale vyrovnanou kombinaci vám nabídne kombinace silného motoru, intuitivního řízení a dost kvalitně stavěného podvozku. Ten vám dá ve vyšších rychlostech jasně najevo, že není čistě sportovní a není tak stabilní jako některé jiné vozy. Při běžné jízdě ale nezklame a výbornou reaktivitou mnohdy dovede i překvapit.

Praktičnost, která vyprodává skladové vozy Hyundai

Jenže samotná dravost rozhodně nemůže stačit. Hlavním důvodem, proč jsou skladové vozy Hyundai velice oblíbeným sortimentem, je stavba interiéru. Jen málokterý pocit na silnici dokáže tak moc zahřát, jako jistota kvalitního vozu s výbornými jízdními vlastnostmi, do kterého se vejde celá rodina i s nákupem.

Oba modely, i20 a i40, nabízejí dostatek prostoru v kabině. Pokud se navíc rozhodnete pro prostornější verzi kombi, tak se můžete těšit i na více než dostatečnou úložnou kapacitu v kufru vozidla.

To Top