Stavba

Spolehlivý partner pro přepravu na paletách

obrázek: www.maxpixel.net

 

 

Palety jsou nedílnou součástí přepravy, ať už jde o tu vnitrostátní nebo mezinárodní. Pokud takový druh dopravy provozujete, pak nám dáte za pravdu, že vaším nepostradatelným doplňkem při takové činnosti jsou palety. Právě na nich se totiž převáží většina zboží libovolného typu.

Tento dřevěný prvek je v tomto směru téměř nenahraditelný. Přepravní palety zajišťují nejenom snadnou manipulaci, ale také i bezpečnost při převozu. Lze je pohodlně skládat na sebe, efektivně využít každý volný kousek místa v nákladním voze a navíc, jsou ekonomicky dostupné.

Přepravní palety těch správných vlastností

Abyste docílili co nejdelší životnosti palet, určitě se vám v podnikání hodí jediné. A tím bude spolehlivý partner pro přepravu na paletách. Zkrátka firma, potažmo výrobce, jenž vás bude zásobovat novými palety odpovídajících parametrů. To znamená takovými, které v plném rozsahu splňují všechny normy a vy s nimi můžete vycestovat i do zahraničí. Jde pochopitelné o kvalitní EUR palety.

Pokud jsou splněny všechny příslušné normy, máte jistotu, že na takových paletách lze převážet zboží do hmotnosti až 1 500 kilogramů a bez sebemenších obav poskládat až tři palety na sebe. To je asi největší klad přepravních palet. A ty využijete skutečně pro cokoliv.

Nezabývejte se likvidováním poškozených palet

Jestliže si najdete opravdu profesionálního partnera pro přepravu na paletách, potom vězte, že se nemusíte starat ani o opravy poškozených palet, popřípadě o jejich likvidaci. Takový servis by vám měla zajistit tatáž firma, jež se bude pyšnit bohatým portfoliem nabízených služeb.

Využijte potenciál palet při dopravě kamkoliv a dbejte na to, abyste spolupracovali s dodavatelem palet, který vám vyhoví ve všech ohledech. Vedle kvalitních palet a komplexního servisu by to měly být také přijatelné ceny, popřípadě množstevní slevy.

To Top