Realitní kanceláře

Správa nemovitostí není podvod realitních kanceláří

zdroj: pixabay.com

Správa nemovitostí se mnohým majitelům nemovitostí zdá jako obyčejný podvod a velice chytrý způsob realitních kanceláří, jak vytlačit ze svých klient maximální dávku peněz. Jenže to je velký omyl a ti, kteří se pro správu nemovitostí nakonec rozhodli ve valné většině případů potvrzují její kvalitu.

Individuální balíček pro každého

Slogan jménem balíček pro každého zní jako hloupost, ale to tak. Správa bytů anebo správa domů, či dokonce správa činžovních domů? Každý z těchto balíčků je totiž specificky postavený podle druhu nemovitosti a pochopitelně i podle budoucích cílů při využívání nemovitosti k podnikání.

Balíček obsahuje služby, které nemusíte využívat v plném rozměru. Naopak získáváte možnost balíček doslova rozebrat a vybrat si z něj pouze ty služby, které chcete užívat a které se vám doopravdy vyplatí proplácet realitní kanceláři.

Bez šance na podvod

Další častou obavou z pohledu budoucích klientů bývá podvod ze strany realitní kanceláře. Spousta lidí totiž automaticky reaguje nevolí na každý případ, kdy se vám snaží libovolná společnost vložit do rukou plnou moc či jakékoliv jiné uvolnění privilegií z vašich rukou do cizích. V případě správy nemovitostí je tato plná moc konstruovaná přesně podle specifických požadavků, a i běžný uživatel či naprostý laik v oblasti realit v ní vyčte přísně stanovené mantinely, které ve smlouvě jsou.

Už od začátku spolupráce tak nemusíte mít strach, že by realitní společnost nakládala s vaší nemovitostí v jakémkoliv jiném smyslu než v tom, jenž jste ji uvolnili. Při jakémkoliv porušení smluvních podmínek jsou navíc sankce směřované nejen směrem ke klientovi, ale také k realitní kanceláři samotné a prohlubuje tak ještě víc společnou důvěru mezi kanceláří a klientem. Nebojte se věřit profesionálům na svém místě.

To Top