Reality

Správa nemovitostí v Olomouci

Vydělat peníze bez větší námahy zní skvěle, a proto lidé čím dal častěji investují do nemovitostí. Ale ani tento obor se nevyhne určitým problémům a rizikům, které bude potřeba popřípadě vyřešit. Nájemníci mohou přestat platit, poruší smluvní podmínky, obtěžují sousedy hlukem, nebo v nejhorším případě vám udělají z nemovitosti kůlničku na dříví. Problémy ale mohou být i s vyúčtováním energií, nebo pojištěním, kde se za chyby a nepozornost platí velké peníze. 

Správa nemovitostí a její rizika

Dobrá nemovitost k investici by vám měla zajistit pravidelný příjem od nájemníků a do budoucna být co nejméně ztrátová. Trable s nemovitostí se ale nemusí vyhnout ani těm, kteří mají pocit, že mají vše zajištěné. Nečekané problémy se správou nemovitostí mohou negativně ovlivnit vás rozpočet a tím pádem překazit budoucí plány s vašimi penězi, například další investice. 

Jak předejít tomu, aby se vaše nemovitost nestala černou dírou na peníze, ale vydělávala? Jako první je nutné porozumět problematice správy nemovitostí, kam spadají právní předpisy a právní ustanovení ohledně nemovitostí. Největší paseku ale může natropit bezohledný nájemník, se kterým má zkušenosti už nejeden investor do nemovitostí. Několik měsíců nezaplacený nájem, nulová komunikace, rušení sousedů a nočního klidu, nebo zničený interiér. To je jen malý výčet problémů, které způsobí někdo jiný, ale zodpovědnost bude ležet na vašich bedrech jako na majiteli nemovitosti. A nikdo jiný to za vás nevyřeší.

Správa nemovitostí v Olomouci

Naše firma Musil Reality se správou nemovitostí v Olomoucizabývá už dvanáct let, díky kterým máme bohaté zkušenosti a vědomosti ze světa realit. Jako rodinná firma Musil Reality působíme na trhu nemovitostí od roku 2003 a naši klienti, kterým spravujeme více jak sto bytů a dvacet rodinných či bytových domů, nám plně důvěřují. Pokud chcete investovat do nemovitosti, není nic lehčího, než si vybrat z naší nabídky bytů, domů, nebo kancelářských prostorů, které čekají na vaši investici. Máte zájem o investici i mimo Olomouc? Naše firma má nemovitosti také v Prostějově, Přerově, Šternberku, Mohelnici, Zábřehu, nebo Litovli, stačí si u nás jen vybrat.

To Top