Reality

Profesionální předseda SVJ

zdroj: maxpixel.ne

Hledá vaše Společenství vlastníků jednotek (SVJ) zodpovědnou osobu, která bude ochotna převzítfunkci předsedy? Stále se vám nedaří najít vhodného člověka, který na sebe vezme zodpovědnost a závazky spojené s vykonáváním funkce ve statutárním orgánu? Obáváte se škod způsobených třetím osobám? Pak zvolte rady zkušených profesionálů z PPM a ušetřete starosti, čas i nemalé množství peněz. 

Profesionální předseda SVJ v Praze

Pokud vaše SVJ stále hledá člověka, který dokáže plně převzít náročnou pozici předsedy, obraťte se pro pomoc na odborníky z PPM. 

Jak taková spolupráce vypadá? Námi dosazený profesionální předseda SVJ přebere tuto funkci se všemi povinnostmi a náležitostmi, které se k ní pojí. Vás tím zbaví zbytečných starostí s nevděčnou pozicí, která vyžaduje vysokou odolnost vůči stresu, ale také odpovědnosti za různé škody způsobené třetím stranám nesprávným hospodařením SVJ. Profesionální předseda bude zodpovědný za správu domu ve věcech, které nejsou ve výlučné pravomoci shromáždění, dále se bude věnovat uzavírání smluv dle finančního limitu a mnoha dalším věcem spojeným s agendou a účetnictvím. 

Krom administrativních věcí se bude profesionální předseda SVJ také efektivně podílet na plánování hospodaření SVJ a bude aktivně vyhledávat možnosti k úsporám. Pro hladký přechod k PPM pak stačí pouze lehce upravit stanovy SVJ, svolat shromáždění. Vše odhlasovat a určit kontrolní komisi. 

PPM

Jsme renomovaná pražská realitní společnost PPM. Na trhu s nemovitostmi působíme od počátku 90. let a v současné době spravujeme stovky bytových i nebytových prostor po celé Praze i blízkém okolí. V první řadě za nás mluví reference spokojených klientů, dobře odvedený servis a vysoce kvalitní služby. Pro efektivní komunikaci s klienty využíváme moderní komunikační nástroje jako například Elektronický Domovní Asistent (EDA) nebo propracovanou klientskou zónu.  Nabídnout můžeme také flexibilní pojištění proti škodám, a to až do výše škody 50 milionů Kč.

To Top