Vybavení

Umění není jen pro bohaté

Každý umělec, ať už současný nebo ten předchozí, vždy ve svém díle vyjadřoval své pocity, které chtěl předat širokému okolí. Touha, pochopení, láska nebo něco zcela jiného, co může jedinec spatřit v obrazech, které jsou vystaveny v galerii u Betlémské kaple, je pastvou pro nejedny oči. Nemusíte být znalcem děl a hodnotit tah štětcem, sytost barvy či odlišný tvar na daném plátně. Stačí, když se na chvíli zastavíte a necháte probudit svou fantazii.

Jak probíhá online aukce obrazů

Klasické online aukce probíhají tak, že se dané obrazy vystaví po určitý časový úsek, kdy jednotlivci přihazují konkrétní částky. Čím je více zájemců na danou věc, tím cena logicky stoupá. Vyhrává ten, kdo přihodí poslední částku, která není převýšena dalším příhozem. Za pravost a další skutečnosti je zodpovědná galerie, která obrazy a další díla vystavuje a prodává. Vybírat můžete opravdu z velkého množství vystavených obrazů.

Jaký obraz si vybrat do své domácnosti

Galerie u Betlémské kaple nabízí zájemcům možnost konzultace před samotnou koupí. Nemusíte se tedy bát toho, že po zakoupení zjistíte, že jste špatně investovali a obraz není tím pravým dárkem nebo chloubou vaší domácnosti. Nejen pro ty méně zkušené se nabízí vystavení certifikátu o pravosti díla. Zarámovat obraz si můžete, ale také nemusíte, pokud najdete tuto informaci na webových stránkách u vystaveného obrazu.

Stát umělcem se můžete i vy

Způsobů, jak se zviditelnit a ukázat, že i vy krásně malujete a chcete předat kus ze sebe je další možností, kterou můžete prakticky ihned využít. Způsobů je několik, a proto si stačí vybrat vámi nejvhodnější variantu. Rychlé peníze na ruku za okamžitý odkup od galerie u Betlémské kaple je ta nejschůdnější cesta pro některé z nás. Avšak v komisním prodeji by za vaše dílo mohla být vyšší cena než v tomto případě. U komisního prodeje se odečítá z výsledné ceny provize, ale dílo je nabídnuto na internetových stránkách nebo přímo v galerii. Na závěr se nám nabízí aukční prodej, kdy se vaše vysněná částka může mnohonásobně zvýšit a učinit vás šťastným člověkem.

To Top