Byt

Vánoční venkovní osvětlení – od střechy až po zahradu

pixabay.com

Je to nejkrásnější období roku. Čas pro setkání s přáteli a rodinou, sledování vašich oblíbených filmů a samozřejmě i vánoční zdobení. Neomezujte se pouze na výzdobu interiéru, váš dvůr, zahrada a příjezdová cesta je ideální prostor, kde můžete nechat pracovat svou kreativitu a vánočně ozdobit a osvětlit nejen střechu.

Osvětlení od střechy po příjezdovou cestu.

Pomocí žárovek a světelných řetězů můžeme osvětlit váš dům v mnoha stylech. Záleží jen na vás, zda preferujete jednobarevné osvětlení nebo vytvoříte veselý sváteční motiv kombinací červené a zelené. Oblíbenou kombinací je také modrá s bílou.                                                                        

Vánoční dekorační předměty.

Zahalte zábradlí a schodiště do světel tak, aby odpovídaly ostatnímu osvětlení domu. Můžete také zavěsit hvězdy, koule či sněhové vločky přes zábradlí verandy či okap. Světelné dekorační předměty můžete také nakombinovat a vytvořit světelnou vánoční koláž.                                                    

Stromy zabalené do světel.

Balení stromů do řetězových světel je velmi populárním nápadem vánoční výzdoby exteriéru. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete ze své zahrady udělat les plný světel, či zda takto ozdobíte pouze jeden strom. Výsledek bude každopádně úchvatný.                                                                                            . 

Přejeme krásné a pohodové Vánoce.

Zdroj:yardenvy.com

 

 

 

To Top