Byt

Vytvořte si malé wellness ve své koupelně

Kde nejlépe relaxovat než v pohodlí Vašeho domova.

Vytvořte si malé wellness ve své koupelně a čerpejte zpět sílu a energii, kterou každý den vkládáte do nynějšího hektického a stresujícího stylu života.

Efektivně se dá relaxovat jak ve vaně, tak i ve sprchovém koutu.

Již od pradávna se lidé dopřávali horké a vonné uvolňující koupele. Samozřejmě s pokrokem přešla tato činnost i do sprchových koutů.

Na trhu se začaly objevovat sprchové boxy se zabudovanou masážní mechanikou, která obsahuje nastavitelné trysky. Dostupné jsou také sprchové masážní hlavice. Hlavice s větším průměrem je sice nehospodárná kvůli vyšší spotřebě vody, o to kratší dobu se ale sprchujeme. Dokonce je i možné si pořídit hlavice s rotujícími masážními kartáčky, které dokonale vyčistí a prokrví vaši pokožku. K dostání jsou nyní i sprchové hlavice, do kterých můžeme umístit náplň s vonnou příměsí.

Horká koupel podporuje imunitní systém i činnost krevního oběhu, uvolňuje ztuhlé klouby a svaly, velmi efektivně pomáhá také proti stresu. Koupel můžeme obohatit doplňky, jako jsou vonné oleje a mýdla, mořské soli a pěny do koupele a mnoho dalšího.

Stačí už jen zapálit svíčky, pustit hudbu a nalít si sklenku dobrého vína.

salt-1102439_1280   table-71380_1280

 

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top