Rodina

Kupujete zbrusu nový vůz? Pomůžeme vám s výběrem prodejce i financování

Koupě nového automobilu je opravdu parádní událost a vsadíme se, že se na to každý opravdu těší. Kabina je stále provoněná typickým aromatem novoty a vůz svůj první kilometr absolvuje až s vámi. To vše je krásné, ale předchází tomu spousta práce a možní výběru. S tím druhým vám určitě dokážeme poradit.

Skladové vozy versus tovární výroba. Co je lepší?

Pokud navštívíte autorizovaného prodejce jediné značky, tak se můžete připravit na ten nejlepší přístup, dobrý servis a podporu a autorizovaný záruční i pozáruční servis. Jedná se o výhody, které prostě stojí za zmínění. Jenže jsou tu i malé mínusy. Jedním z nich je, že autosalony bývají opravdu úzce zaměřené jen na pár vozů a správný výběr je o mnoho složitější. Další je navíc fakt, že ve většině případů následně musíte čekat na to, až automobil opustí továrnu. Ne vždy se jedná o dlouhé čekání, ale v některých případech to tak může být. 

Oproti tomu skladové vozy čerpají výhody především z možnosti naskladnění různých vozidel. Prodejci vám tak nabídnou opravdu široký výběr bez závislosti na konkrétní značce nebo typu a druhu vozidla. Navíc jsou veškeré vozy zcela nové a nepoužité s tou výhodou, že jsou fyzicky přítomny k okamžitému prodeji. 

Potřebujete vůz financovat a nemáte z čeho? Leasingové společnosti pomohou

Leasingové společnosti jsou zároveň nápomocny v případě, kdy vám část peněz na koupi nového vozidla chybí. Hned na úvod je potřeba říci, že na leasing dosáhne o dost míň lidí, než tomu bylo dřív. Je to především kvůli regulování pravidel finančních nabídek, které vyústilo jako výsledek množství nesplatitelných pohledávek z delší minulosti. Běžně máte k dispozici dvojici leasingových služeb. Operativní a Finanční, přičemž je stále užívanějším druhem ten finanční, který má víceméně podobu téměř běžné finanční půjčky s jistinou.

To Top